Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-25 év közötti srácok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti srácok ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:

főleg neten

de lehetőségem van élőben is, de direktbe nem keresek sehol most


24

2017. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálok nyitott szemmel járni. Internet, és élőben is fenntartom a lehetőséget, próbálkozom itt is ott is. Élőben nem annyira megy, viszont szerintem a legjobb az, ha mondjuk egy nagy társasággal megyek valahova és vannak addig ismeretlen csajszik.Ezek nyilván beülős helyen van, vagy házibulikban, grillezéseken. A konkrét leszólítás nem annyira megy nekem. 23/F
2017. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehol.
2017. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 1. és 2. válaszoló neten hol ismerkedtek? Konkrét társkeresőn?
2017. júl. 21. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez tőled is függ kérdező.

Attól függ milyen lány vagy. Ha bulizós akkor nagy valószínűséggel találsz valakit aki szintén bulizós, bátrabb.


Ha csendesebb visszahúzódóbb és neked is ez a típus jön be akkor nehezebb a helyzet.

Neten nagyobb az esélyed, hogy valaki kezdeményezzen, mert itt azért bátrabbak azok is akik személyesen nem biztos, hogy le mernének szólítani.


Nőként itt is van esélyed.

Miután odatetted a kérdésed után az L betűt már mennek is a privátok, amiket azért szűrni kell erősen mert van sok gyökér.


Ha valaki szimpi akkor kérj képcserét és ha az után is mindkét oldalról oké a dolog mielőbb találkozzatok személyesen.

Ha sokáig csak leveleztek az megöli az egészet.

2017. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Neten szinte bárhol lehet. Volt hogy közös hobbi miatt kezdtem el lánnyal beszélgetni, aztán már átment ismerkedéssé. Konkrétan tinderen vagyok fent, de ott nincs sok sikerem. Anotalkot próbáltam még, de az meg tele van 16 éves lányokkal, akik felnőtt nőnek gondolják magukat. Az meg nem jön be :D
2017. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:DD nem vagyok lány de lehet én írok b*zisan
2017. júl. 21. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:

:D


tényleg félreérthető a kérdés :)


annyit tennék hozzá, hogy én csendes is vagyok, de sokat bulizok (és akkor is egész csendes maradok). sok zavart okoz, ha valaki keveri a kettőt. a csendes nem egyenlő azzal, hogy döntésképtelen, céltalan, passzív, és minden jó neki.

2017. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehol :D :D
2017. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!