Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre is ugyanolyan hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre is ugyanolyan hatással van egy jóképű férfi, mint a pasikra egy szép nő?

Figyelt kérdés

Kb. ugyanaz a hatás jelentkezik mindkét esetben? A nők is megszédülnek kicsit, remegést, bizsergést éreznek, kicsit piedesztálra emelik és nem tartják magukat méltónak hozzá, elképzelnek vele bizonyos szituációkat, ábrándoznak róla, ha meglátnak egy jóképű pasit?


Vagy a nőknél sokkal kevésbé kap szexuális töltetet egy ilyen szituáció? Hölgyek, milyen érzés fog el titeket egy nektek tetsző, jóvágású fickó láttán? És ha mondjuk egy ilyen pasi odalép hozzátok ismeretlenül(pl. útbaigazítás-kérés céljából), akkor az hogyan hat rátok?


Mit gondoltok, miben rejlenek a különbségek a két szituáció között? Simán csak a szexuális töltet mélységében és ennyi?



2017. júl. 22. 11:31
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Szerintem a legnagyobb különbség, hogy a nők sokkal kisebb eséllyel tárgyiasítják és nézik szexuális tárgynak a kiszemeltjüket, míg a pasiknál ez elég megszokott.


Én még megszédülni egy pasitól se szédültem, pláne nem találtam magam túl kevésnek hozzájuk. Inkább fordítva szokott lenni, hogy nehezen találok olyat, akit méltónak tartanék magamhoz.

Ritkán látok olyan pasit, akinek a külsejét véleményeznem kéne, mert annyira kimagasló, vagy vonzó.


Pár napja egy baráti összejövetelen voltam, ott találkoztam egy sráccal, aki különlegesen jóképű volt, meg is mondtam a barátnőmnek, hogy nézd csak, milyen szép arca van a srácnak, de ennyi. Még csak alá se akartam feküdni. Lehet ám értékelni a szépséget anélkül is, hogy lefeküdjek vele.

2017. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzem magamban, hogy jóképű, lehet párszor mosolygok is rá, viccelődök vele, de ezen felül semmi nem történik.

Ugyanúgy viselkedek vele, mint egy kevésbé jóképű pasival. (Velük is szoktam viccelődni, ha látom, hogy nem egy megkeseredett alak.)


Nem szokott megremegni a lábam attól, hogy jóképű, nem gondolkozok ilyeneken, hogy nem lennék hozzá méltó.

Azon persze igen, hogy mit tudnék vele kezdeni, de ne legyünk álszentek, aki vonzónak tartja a másikat, az általában belegondol ilyenekbe, ha nem fogadott vakságot és nem él szent életet.

2017. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Most lehet le fogtok pontozni, de egy nagy igazságot fogok mondani: A nők esetében azért nincs akkora hangsúlya a szexualitásnak, amikor meglátnak egy álompasit, mert a legfontosabb szexuális ismertetőjegy, a pénisz az esetek túlnyomó részében rejtve marad. A nő nem tudhatja, hogy a pasinak csak egy kis cerkája vagy egy valóban érzéki vastag, tekintélyes méretű farka van. Ettől fogva a szexuális érzéseit is jobban tudja kontrollálni és fenntartásokkal kezelni a szituációt (vagyis, hogy egy 14-16 centis vékony cerkával már nem is olyan álompasi). Nincs olyan vizuális tényező, ami felizgassa. Nem véletlen, hogy a csajok nyáron hatványozottan többet "kalandoznak" és sokkal nagyobb az étvágyuk (mert a zacsit nem lehet takargatni a nagy melegben). Ezzel ellentétben a pasik szinte az év 365 napján mindig láthatják, hogy egy nőnek mekkora a melle (a legfontosabb női szexuális ismertetőjegy). Ha a nők is hatékonyan el tudnák rejteni (ami fizikailag is lehetetlen akiknek legalább közepes méretű) a mellüket, akkor tuti, hogy a pasi döntő része is egy szép csajt látva csak azt konstatálná, hogy "milyen dekoratív, szép arcú lány", de semmi több. Mondjuk a pasik esetében a magasság már egy olyan dolog, amit talán párhuzamba lehet állítani a mellmérettel és nyilvánvalóan jobban megmozgatja a nők szexuális fantáziáját - abból adódóan, hogy a magas pasik általában nagyobb mérettel rendelkeznek - de ez sem hasonlítható egy olyan nyílt szexuális kitárulkozásnak, amikor a nő képtelen elrejteni a kebleit ezáltal pillanat alatt felszínre hozva a férfiak szexuális ösztöneit.
2017. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Hogy lehet piedesztálra emelni valakit annyi idő alatt, míg elsétál mellettem?


Megnézem, és annyi. Elképzelni meg ott vannak a sokkal helyesebb Hollywoodi emberek.

2017. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom ez a faszmánia micsoda, de soha nem tetszett egy random farok. Ahhoz az emberhez is vonzódnom kell, hogy a farka bármit kiváltson belőlem.


Lehet, egyedül vagyok ezzel, de csak úgy magában egy férfi vagy női nemi szerv kifejezetten randa. Attól lesz szép, hogy szeretem az embert, akihez tartozik.

2017. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érzem az általad leírt hatást. Ha látok egy különösen jó pasit, valószínűleg megnézem - persze nem ilyen nyálcsorgató ősember-módon, ahogy a pasik szokták, hanem normálisan, diszkréten, elvégre ő is ember, nem egy puncinedvesítő eszköz.

Szóval megnézem, megállapítom, hogy jó pasi, aztán tovább megyek. Nemhogy szédelgést, nedvesedést, bizsergést nem érzek, de öt perc múlva már nem is emlészem rá.

Ahogy valaki már írta, szimplán csak értékelem a szépet, de ez valahogy teljesen külön megy, mindenféle szexualitás nélkül.

2017. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én se tudok szexuális dolgokat fűzni mindenféle random jópasihoz, pláne nem piedesztálra emelni :D Maximum megnézem, és ennyi. Soha nem indított be kizárólag a külső.
2017. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5. válaszolóval teljesen egyetértek.


Akit szeretek annak minden porcikáját imádom (nem érdekel az a bizonyos méret sem, nem egy nemi szervért szeretek meg egy embert). Egy vadidegen legyen az bármennyire is helyes, jó kinézetű nálam nem jelent semmit. Ha nem lenne most valaki az életemben, akkor lehet másképp reagálnék, de így nem váltódik ki belőlem semmi a kérdésben található reakciók közül.

2017. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A felsorolt tünetek nálam főként akkor jelentkeznek, ha szerelmes vagyok valakibe. Abból a korból pedig már rég kinőttem, hogy első pillantásra halálosan belezúgjak az illetőbe.

Ha kevés idő áll az interakcióra, akkor csak megállapítom, hogy szép vagy szexi a pasi, hogyha több időnk van (pl kávézóban ülünk és nézhetem) akkor már beidul a fantáziám is.

2017. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rám csak akkor van hatása, ha esze is van, nemcsak farka.
2017. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!