Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti járnátok veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok veletek egymagas, vagy nálatok alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem, illetve nem érzitek ezt a szempontot hasonlóan felszínesnek, mint amikor a fiúk kritizálják az a pár kilót is egy nőn? (Már aki, persze :)


Nem provokációnak szánom a kérdést, érdekel, hogy hogy érinti ez a lányokat, szóval minden nem megfelelő hangnemű választ jelentek.



2017. júl. 23. 05:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nem lehet kizáró ok a számomra.
2017. júl. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt alacsonyabb és vékonyabb párom, rettenetesen frusztrált. Ez nem felszínesség, ez kódolva van az emberekbe, hogy a férfinak óvni, védeni kell a nőt, a családját. Ha óvunk, oltalmazunk, átölelünk. Legalábbis nálam ez az életérzés kapcsolódik a páromhoz. Azt pedig csak egy nálam nagyobb emberrel tudom elképzelni. Sajnos a nálam kisebbel nem éltem meg ezt.
2017. júl. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Én 159 centi vagyok. Tehát elég alacsony. Szerintem elég ciki lenne, ha még tőlem is alacsonyabb lenne a srác, főleg úgy, hogy szeretek 5-6 centis magassarkúakban járni. Tehát ezért is kizáró a velem egymagas és alacsonyabb srác.


Mindenkinek vannak igényei, és ez nem felszínesség. Nem kötelező minden jöttmenttel összejönni, csak mert valaki azt hiszi, hogy ha válogatunk a saját igényeinknek megfelelően, akkor már felszínesek vagyunk.

Nem. Ez azt jelenti, hogy becsülöd magad annyira, hogy csak olyannal jössz össze, aki számodra megfelelő.


Nálam pl. kizáró tényező még a dohányzás és a kövérkés alkat is. A belső tulajdonságokra idővel derül fény.

Számomra ez egészség nagyon fontos, tehát nem jönnék össze olyannal, aki hanyagolja az egészségét.

2017. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

En nem erzem felszinesnek azt sem, ha egy fiu nem akar maganak csak vekony lanyt, kiveve ha az adott ferfi Molnar Krisztian hasonmasa kulsore es belsore is.

De a magassag szerintem nem hasonlithato a sulyhoz. Raadasul egy ferfi ritkan no 170 centi ala, lanybol viszont boven akad 150-170 kozotti.

Egyebkent nem, nem szivesen jonnek ossze nalam alacsonyabbal, de 170 cm vagyok es belegondolva egy db ferfi ismerosom sincs, aki alacsonyabb lenne nalam.

2017. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudok férfiként tekinteni egy alacsony pasira, szóval nem járnék vele.
2017. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

"Nem tudok férfiként tekinteni egy alacsony pasira, szóval nem járnék vele."


Jogos!


Ugye nincs harag, ha mi meg nem tudunk nőként tekinteni a kismellűekre, bálnákra, saláta puncisokra, nem szőkékre, etc


(Disclaimer 185 vagyok, így nem érint a probléma, csak jelzem)

2017. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem ha a férfi magasabb, mint én :) illetve az ideálom a mackós férfi, a párom is az, szóval minden tökéletes :)
2017. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi egyforma megesek vegyunk párommal. Eleinte zavart kicsit már egyáltalán nem de alacsonyabb fiúval nem jönnék össze. Ha valaki alacsony ne adj isten még vékony is az a védelmező mondhatni anyai ösztöneimet indítja be így mint potenciális partner nem érdekel. Ez a reakció nemtől független nálam bár lányokkal eleve nem célom összejönni nem gondolnám hogy ez felszínesség. Ez épp olyan "kitétel" mint amikor valaki kövér nőkkel nem szeretne ismerkedni. Ez onnantól felszínesség ha valaki mondjuk kiköti hogy bár ő 160 cm neki csak 180+os pasi udvarolhat az is csak akkor ha kékszemű vagy ha ő maga egy vágási disznó de össze nem jönne még csak átlagos lánnyal sem hisz neki a fitneszező feszes lány dukál. Na innentől gáz az elvárás. Ha a férfi valamilyen okból nem tud beindítani semmit egy nőben (vagy fordítva) és az adott ember ennek megfelelően keres párt az nem felszínesség amíg az elvárásaival a realitás talaján marad. Én így látom.
2017. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*magasak
2017. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok a volt párom 165 cm , magas sarkúban magasabb voltam nála, de az a 3 cm nem látszott cipő nélkül (lehet hogy lódított és nem volt 165?) és engem nem zavart, pedig az én magasságommal ritka hogy a férfi ne legyen magasabb.
2017. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!