Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan úgy tartják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan úgy tartják hogy a magyar lányok a legszebbek a világon. De ez kinek jó? Nem lehet hogy jobb lenne ha inkább a legcsúnyábbak lennének?

Figyelt kérdés
Mert ha nem lennének annyira szépek talán egy alacsony jövedelemmel rendelkező előnytelen külsejű férfi is könnyebben találna társat magának.Ti mit gondoltok erről?
2017. júl. 24. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Én Németországban élek, itt sokkal több a szép lány, mint otthon. Mondhatni itt a szép az átlag.
2017. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

#1

Ráadásul az itt élő lányoknak nincsenek olyan hatalmas elvárásaik, mint a magyar lányoknak, miközben többet nyújtanak. Otthon nem tetszettem egynek se, itt a két kezemen nem tudom összeszámolni, hogy hánynak tetszettem már.

2017. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert pár ember ezt mondja, még nem lesznek a legszebbek. Vannak köztük szépek és kevésbé azok is.


Attól pedig nyilván nem lesz jobb, ha valami minél rosszabb. Nem is értem, hogy merült ez fel. Vagy a filléres fizetés, éhezés, is jobbá tenné az életed? Hiszen ezen az elven az is könnyebben elérhető.


Szóval "kedvescsaba", ha ez komolyan gondoltad, akkor van egy rossz hírem.

2017. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert te szerencsétlen vagy a nőknél, attól még nem kell általánosítani.

Nem mindenki olyan szerencsétlen, mint te.

Ráadásul nem kell ahhoz vagyon, hogy boldog legyél.

Tudod, a saját szintednek megfelelővel kéne kezdeni. Ha átlag kereseted van, akkor ne vágyj olyan csajra, aki csak az anyagit nézi.


Egyébként pedig a szépség relatív.

2017. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem változna túl sok minden, főleg mert az alacsony jövedelemmel rendelkező előnytelen külsejű férfiak egy része is csak a nála 3-4 kategóriával jobbra hajt. Ez nem változna meg akkor, ha hirtelen rondábbak lennének a nők.
2017. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez kurvаvicces kérdés xDDDD
2017. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

A magyar nők nem a legszebbek,hanem amit a médiában amit látnak,annak a képnek akarnak megfelelni!

Azért is van ennyi szingli nő,de megerdemlik!

2017. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Diavolino44 ***** válasza:
77%

Sajna, el kell keseritenem a magyar lanyokat. De eszakabbra meg szebbek vannak legalabbis az atlag. Nekem volt egy ismerosom Helsinkibe, odament egy "mekis" csajhoz, s megkerdezte, hogy o most itt modelkedik vagy mit kostoltat. Erre a csajszi mondta, hogy nem, egyszeru alkalmazott.

Amugy vilagviszonylatban en akiket kerdeztem, azok szerint az orosz csajok a legszebbek. Kiveve a spanyolok, ok hulyek, mert szerintuk az olasz nok a top kategoria. :D

2017. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
8. Amúgy női szemmel nekem is az orosz nők a legszebbek :). De az amúgy is ízlés kérdése.
2017. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy a kazah férfiak szerint a kazah nők a legszebbek a világon?
2017. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!