Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facér férfi tanárként azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facér férfi tanárként azt tapasztalom, hogy a nők többségének nem vagyok elég menő a foglalkozásomat és anyagi helyzetemet tekintve. inkább a mérnökök, programozók viszik a prímet. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 06:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%

"inkább a mérnökök, programozók viszik a prímet."


:D :D :D


És ezt itt olvastad, vagy ők mondták a való világban személyesen?


Na, ezért vagy még facér, mert ilyen sz..r felszínes dolgokkal foglalkozol és megérdemled, hisz olyan felszínes csajok után futsz, akiknek ez a fontos.

2017. júl. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

számomra értelmezhetetlen és nevetséges a hőbörgésed!


szerintem a mai világban ha egy nő inkább egy mérnökkel vagy informatikussal randevúzik, mint egy tanáremberrel, az nem meglepő, talán soha nem is volt az.


én az okokat firtatom.


egyik bizonyára az, hogy alacsony presztízsű a pedagóguspálya.

2017. júl. 25. 06:45
 3/34 anonim ***** válasza:
26%

"egyik bizonyára az, hogy alacsony presztízsű a pedagóguspálya"


Na persze, most rendezték a fizetésetek. Unokatesóm felesége középiskolai tanár és nettó 250 ezret keres.

Szóval ne járjon itt a szád légyszíves, hiába, hogy közalkalmazott vagy.

Én meg könyvtáros vagyok, szintén közalkalmazott, és jóval kevesebb keresek, de hát ez ugye politika, mert ami bérünket legalább 10 éve nem rendezték.


Kettőnk közül, mégis nekem van kapcsolatom. Ja, és a párom egy tesco-s árufeltöltő. :)

Szóval, ne a végzettségedet hozd fel példának, mert azt megdöntöttem.

2017. júl. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

megkérhetnélek, hogy ne írj többet? a fröcsögésed indokolatlanul erőszakos és ítélkező.

feltettem egy kérdést, a hozzád hasonló hajnali idegbajosoknak igazán nem kell rá válaszolni.


az unokatestvéred résznél jót mosolyogtam, tudhatnád, hogy egy férfi esetében a végzettség, a bérezés, a társadalmi presztízs mérvadóbb a házassági piacon, mint egy nőnél.

2017. júl. 25. 06:52
 5/34 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kérdés szép példa arra, hogy miért van annyi probléma az oktatással és tényleg csak olyanok mennek tanárnak, akiket máshova nem vesznek fel. Ha megmondod hol dolgozol, akkor nagyívben kerülni fogom a helyet, meg a gyerekeim is.
2017. júl. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

B+, akkor miért nem tanultál mást, ha ennyire frusztrál az, hogy csak egy tanár vagy?

Ki kényszerített erre a pályára? Gondolom senki.

Nos, akkor meg ne rinyálj itt.


De tudod mit, ha van elég pénzed, akkor jelentkezz mérnöknek vagy programozónak és tanulj tovább! Ilyen egyszerű.

2017. júl. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

olvasnod kéne oktatásszociológiai kutatásokat, amik leírják, hogy milyen összefüggés van a pálya alacsony presztízse, a kevés férfi tanár és a házassági piac között.


rosszindulatú trollok kíméljenek.


ha nem vagytok otthon egy témában, kár hozzászólni, csak magatokat blamáljátok.

2017. júl. 25. 06:55
 8/34 anonim ***** válasza:
10%

nem a foglalkozás a lényeg ember, hanem h mennyit keresel! csak az számít.

írja itt mind h felszínesség meg stb...de sok sok nőnek számít ám ez!

Az anyagi biztonság egy alapköve az egésznek.

Mond pl h tanár vagy, de mellette irányítod a saját vállalkozásod.

nah hoppá..mindjárt lesznek felcsillanó szemek :D

2017. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

írja itt mind h felszínesség meg stb...de sok sok nőnek számít ám ez!


köszi, erre céloztam én is.


ezzel amúgy nincs baj, és nem adom fel a tanítást, mert szeretem, és azt is szeretném, ha több becsülete lenne.

2017. júl. 25. 07:00
 10/34 anonim ***** válasza:
38%

Ha tényleg szereted,amit csinálsz,már jó.Most jobb szenvedni a programozó vagy mérnökszakon,ha Téged nem az érdekel? Mert csak akkor keresel vele sokat,ha érdekel és értesz hozzá.Ha csak le akarod tudni,cseszheted,mert eleve ki is buksz onnan.Ismerek ehhez értő,okos embert,aki a városa legjobb gimijében ő volt a legjobb infós,de a BME-ről 1 félév múlva már repült is.

Szóval itt ezek lehetnek a pakliban:

A) anyagias,csak kinézetükkel foglalkozó nők a zsánereid és dafke le nem adsz az igényeidből

B) Állandóan vartyogsz valami miatt(kevés fizu,stb)

C) rossz helyen keresgélsz

2017. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!