Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan világban, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan világban, amikor szinte minden csaj 180/185 magas mérnök/bankár/jogász nagydumás pasira vágyik, hogyan tud érvényesülni egy 170 mély átlagos képességű egyetemista srác?

Figyelt kérdés
Átlagos képesség alatt azt kell érteni, hogy nem BME/BCE stb. helyekre járok, nem mérnöknek, nemzetközi pénzügyi szakembernek tanulok, hanem egy mezei vidéki informatikusnak, átlagosan helyes arcom és vékony alkatom van. Ezekből (és a családi háttérből) adódóan pedig konzervatív, visszafogott, empatikus őszinte a személyiségem. Szerintetek ilyen kondíciókkal milyen esélyeim vannak társkeresés terén, ha hamarosan 24 leszek és még életemben nem volt egy futó kapcsolatom sem. A legjobban annak örülnék, ha konkrét példákat mondanátok az ismerősi körötökből (akár sikeres vagy kudarcos sztorit). Félve kérdezem meg a csajokat - mert úgy látom itt legtöbbször mindig polkorrekt közhelyszerű válaszokat adnak, ami nem nagyon tükrözi a valóságot - de mégis inkább az ő véleményeikre lennék jobban kíváncsi. Pls egy nemet és kort is írjatok! Köszi mindenkinek az őszinte válaszért.

2017. júl. 25. 19:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Több ilyen magasságú barátom van...mindegyiknek van párja. Némelyik már nős és gyerekei is vannak.
2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

Nem unjátok még ezt a jogász, mérnök, informatikus szakmás dumákat a magassággal együtt?


Egy újabb kamu kérdés!


Itt van hasonló debil kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Annyira szánalmasak vagytok.


Kedves Admin!

Legyen már egy lúzer, vagy "180/185 magas mérnök/bankár/jogász nagydumás pasira vágyik" kategória, ahol csoportosulhatnak az önvisszaigazolást vágyó szerencsétlenek.

Már nagyon uncsi, 90% mindig ugyanolyan kérdéseket lehet olvasni, amik kamuk is.

2017. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Lazy Lover ***** válasza:
22%
sok manival...
2017. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
muszáj minden második nap ugyanazt a lerágott csontot/fa***ágot megkérdezni?
2017. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék ilyen párnak, csak neked meg én nem kellenék
2017. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Legalább már tudom, hogy vannak párhuzamos univerzumaink, amiknek az egyik dimenziókapuja a Gyakorikerdesek.hu. :D Komolyan nem ismerek ilyen nőket és én sem vagyok ilyen. Viszont a mi univerzumunkban az számít nekem is és sok más nőnek, hogy a jövendőbelink ne legyen egy negatív, komplexusos, frusztrált kis punci, akinek olyan csőlátása van, hogy már szennyvíz folyik benne. :D
2017. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#2: Álljunk meg egy szóra.

ad1: Nem kell hozzászólni, ha nem tudsz normális választ adni

ad2: Ez az oldal arra való (különösen ez a kategória), hogy bárki bármilyen társkereséssel kapcsolatos problémát feltegyen és mivel a legtöbb embernek hasonló problémája van (pénz, magasság, külső stb.) ezért nem kell fennakadni, ha hasonló kérdéseket tesznek fel a felhasználók. Az én problémám biztos hasonló, mint másé, egyben mégis más amit a kérdésleírásból is jól leszűrhetsz, ha értelmes vagy és tudsz szöveget értelmezni.

2017. júl. 25. 19:21
 8/32 A kérdező kommentje:
#6: A válaszod stílusa tökéletesen prezentálja, hogy mennyire nem vagytok képesek megérteni a pasik problémáit. Ha valakinek társkeresési kudarcai vannak és bizonyos korlátozó tényezőket problémaként említ meg, akkor már egyből punci, szerencsétlen stb. Annyira rohadt kíváncsi lennék rá, hogy neked milyen életed és párkapcsolatod lenne/lett volna eddig, ha a melled egy szúnyogcsípés méretű lenne, natúrban lennél vagy 70-80 kiló és olyan lenne az orrod, mint egy szirti sasnak. Szóval mellőzzük már ezt a lekezelő magatartást!
2017. júl. 25. 19:26
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, csak elég "fura véletlen", hogy a legtöbb szerencsétlen MINDIG UGYANAZT panaszkodja el a kérdésein keresztül, dettó ugyanazokat.

Jééé...és tudod, az a "furcsa", hogy csak itt találkozhat az ember ezekkel, a való világban ilyen nem létezik, vagy csak nem ennyire kisarkítva.


Szóval erről csak ennyit.

2017. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"Jééé...és tudod, az a "furcsa", hogy csak itt találkozhat az ember ezekkel, a való világban ilyen nem létezik, vagy csak nem ennyire kisarkítva."


Mert a való világban a hozzám hasonló sorstársakhoz nemhogy nem szólsz egy árva szót sem, de levegőnek tekinted, mintha csak egy alacsonyabb életforma lenne. Tudom én ezt, hogy működik, mikor a haverjaim is mondják, hogy direkt próbálják kedvesen felhívni magukra a csajok figyelmét (nem... nem sorozatgyilkost időző szemezéssel), de olyan flegmán és erőltetetten veszik semmibe őket, hogy az ember zsebében a bicska nyílna ki.

2017. júl. 25. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!