Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ti eltudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti eltudnátok képzelni komoly kapcsolatot ekkora magasságkülönbséggel?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 26. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez most komoly?


Szerinted kinek van problémája az ilyen magas vékony modell alkatú lányokkal?


A kérdés hogy ők eltudnának e.

2017. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kéne 2 méter feletti nő.
2017. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem :D nálam kezdeményezett egy 185cm magas lány, de nem igazán tudtam ezt össze egyeztetni az én 175cm-mel. Gondolj bele ha még magassarkút is felvesz... 20F
2017. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz.
2017. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnék, bármilyen lenne is az a csaj. 178 vagyok, és a maximum a 170 centis lány, de inkább a 165 körüliek jönnek be. Volt 173 centis barátnőm, de már zavart a magassága, nem is tartott csak néhány hónapig...
2017. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát eleinte kicsit furcsa lenne, de ezen nem akadnék fenn, ha a nőt nem zavarja. Nekem a velem egy magas lányok a legvonzóbbak.
2017. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Eleve nagyon tetszenek a magas nők, komoly kapcsolatban pedig nincs is jelentősége.
2017. júl. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy ilyen magas nőt, akit nem zavarja, ha magasabb , komoly gondolkodásra vall. Sajnos ritka, de hátha megtalálom. #7 voltam.
2017. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!