Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzek/éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek/éreztem semmit a barátnőim iránt?

Figyelt kérdés

Eddig szinte minden lánynál azt éreztem hogy nem éreztem semmit. Kezdem azthinni hogy velem van a baj. Vagy csak nem találtam mé olyat akit tényleg szeretnék? Nem vagyok meleg se bi . De szerintem aszexuális sem mert felállt mindíg.

Velem lehet a baj?


19/F



2017. júl. 26. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan is létezik, hogy aromantikus. Vagy csak nem vagy még készen egy igazi párkapcsolatra.
2017. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, még nem találtál olyat, aki intenzív érzéseket vált ki belőled.


Szerencséd, hogy pasiként írtad ki a kérdést, mert ha nőként írtad volna, akkor kapnád a fröcsögést, hogy milyen pénzéhes r*bi vagy akkor. :"D


21/L

2017. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először csajom 14 évesen lett, de szerelmem 22 évesen. egyéb kérdés? :)
2017. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát szerintem nem baj, majd eljön az is, aki iránt tudsz érezni valamit.


előző voltam.

2017. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz akkor megnyugodtam :D


Amúgy az a furcsa hogy nahyon romantikus alkat vagyok. Szerintem tulságosan is . Csak olyankor eröltetettnek érzem.

2017. júl. 26. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen lányok voltak ezek? Randiztál velük kétszer, ismerted őket pár napja-hete, jóarcnak tűntek meg dekoratívak voltak, szóval összejöttél velük "miért ne?" alapon? Mert ebben az esetben azt hiszem, nincs min csodálkoznod. Én is csak olyan embert tudok szeretni, akit már eleve jól ismerek, aki meghallgat, megért, elfogad, törődik velem, akivel egymásra vagyunk hangolódva és kölcsönösen megbízunk a másikban.

19/L

2017. júl. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az előbbi :(
2017. júl. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!