Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A segítségeteket és a véleményetek szeretném kérdni mert nagyon el vagyok keseredve.

-18 éves fiú vagyok és sajnos egyáltalán nincsen önbizalmam ( valamilyen oknál fogva gyerekkorom óta félek a nőktől ) és sajnos az önértékelésemmel is nagyon komoly problémáim vannak, nem vagyok saját magammal kibékülve, mindig csak a rosszat és a hibát keresem magamban. Tegyük fel belépek egy helyiségbe ahol többen vannak mindig összemérem magamat a többiekkel és lekicsinyítem saját magamat.

-Sajnos a lányokkal való ismerkedés egyáltalán nem megy. Mindig attól félek, hogy nem tudok én velük miről beszélni, úgysem érdeklem őket és elég nagy baj, hogy így indulok neki az egésznek . Ez köszönhető az önbizalom hiányomnak. Volt egy lány akihez oda mertem menni és beszélgettem vele (a 18 év alatt Ő volt az első lány akivel beszélgettem ) de valószínű, hogy elszúrtam az egészet emiatt a hozzáállásom miatt mert úgy álltam hozzá, hogy mit akarok én tőle, kevés lennék én hozzá, mit akarhat egy ilyen gyönyörű lány egy ilyen " egyszerű" fiútól úgy is találna sokkal jobbat mint én.

- Amit tudni kell rólam, hogy sajnos nagyon visszahúzódó, csendes fiú vagyok és a szavak embere sem vagyok. Az átlagtól lehet egy kicsit érzékenyebb is. Mindig is az a visszahúzódó voltam. Nekem egyáltalán nem az a célom, hogy minél több nő legyen az életemben, minél több nőt kihasználjak és utána pedig eldobjam őket én ezt teljes mértékben megvetem és nem nézem semmibe sem. Egy olyan párkapcsolatra vágyom ami nem egy két hétig vagy talán egy pár hónapig tart hanem ami hosszútávú és akár egy életen át tartó is lehet.

-Nagyon elkeserít, hogy ilyen fiatalon ilyen vagyok de hiába próbálok a hozzáállásomon változtatni egyszerűen nem megy és már azon is elgondolkodtam, hogy szakemberhez fordulok. Az utóbbi időben nagyon sokszor van hangulat ingadozásom és ez kezd egy kicsit aggasztani. Bevallom őszintén kinek is kellene egy olyan ember az életébe akinek még önbizalma sincsen és ilyen problémái vannak.

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm.


18/F



2017. júl. 27. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem akarlak elkeseríteni öcskös, de vagy szakember, vagy úgy jársz mint én.

Neked még talán lehet esélyed, mert fiatal vagy, de én 29 éves szűzként aligha fogok már párt találni.


Ugyanilyen vagyok, bár a visszahúzódó, csendes jelző rám nem igaz, csak nem vagyok felvágós, nagyképű, és tudom az illemet (előreenged, lesegíted-feladod a kabátját, stb.). Amolyan nem vesznek észre ott, ahol vagyok, de hiányzok onnan,a honnan távozom. Sajnos ez azonban a mai nők esetében nem pozitív tulajdonságok, hanem fasztorlaszok.


Illetve hiába mész szakemberhez, és változtatsz esetleg a hozzáállásodon, ha nem tudsz minimum egy 3-as BMW-t felmutatni, vagy megfelelő egzisztenciát (ami mondjuk így 18 évesen még necces lehet, bár szülői háttérrel kivitelezhető).


Illetve meg lehet próbálni, hogy minél több nőt hazudsz a csajoknak, akivel már együtt voltál. Egyik ismerősöm ezzel csajozik, mikor kimondja, hogy túl van a 200. nőn, azonnal csúsznak le a bugyik.


29/F

2017. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tessék építeni az önbizalmadat. Ez sok sok munka igénybe vehetsz szakembert is de vannak különböző önismeteti tréningek is. És ahhoz amit az előző irt nem minden lánynak kell bmw meg egzisztencia. Milyen tipusú lányok tetszenek? Ne félj kezdeményezni a lányoknál nem eszünk meg általában senkit 
2017. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Nekem leginkább a csendesebb, visszahúzódóbb, nem nagyképű lányok jönnek be. A nagyképűektől menekülök.

2017. júl. 27. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

#1-es vagyok. Én a csinos lányokról már réges-régen letettem. Főleg hogy többnyire válaszra sem méltattak soha. (Pedig állítólag külsőre nincs velem baj, sok ismerősöm, köztük 40-50-es nők kifejezetten jóképűnek tartanak.)

Csak ott a probléma, hogy a kicsit átlagosabb, visszahúzódóbb lányok is az esetek 99%-ban burkoltan, vagy nyíltan, de erre hivatkozva tett lapátra már az első randi közben vagy végén.


Szóval a nőkkel kapcsolatos eddigi tapasztalataim alapján minden nőnél: 1. Pénz; 2. Pénz; 3. Pénz... n. Egzisztencia; n+1. Hogy is néz ki a pasi?/Ki is ő valójában?

2017. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Sajnálom előző válaszoló hogy csak ilyen lányokkal találkoztál. Kivánom hogy mindkettőtöknek összejöjjön valami normális 28N
2017. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez csak gyakorlással megy, ha elég lánnyal beszéltél már, akkor nem fogsz parázni. Az elején mindenki fosik, hidd el, de le kell küzdeni! Férfi vagy! Szóval tessék szépen beszélgetni! Fiatal vagy még te az ilyen sajnálkozáshoz!!
2017. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát.


Csak ott kezdődik nálam a probléma, hogy egy lányhoz sem merek odamenni beszélgetni mert lekicsinyítem magamat és megint úgy állok hozzá, hogy mit akarok én tőlük. Sajnos még az esélyt sem adom meg saját magamnak mert már az elején elkönyvelem, hogy úgy is elhajtanának.

2017. júl. 27. 22:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem az önbizalmammal azóta van baj, mióta próbálkoztam a lányoknál. Minél több lányt szólítottam le, hívtam randira, annál inkább nem mertem utána odamenni újra egyhez sem. Ahogy folyamatosan semmibe vettek és/vagy nem tartottak magukhoz elég jónak, innentől mi okom lett volna bízni a következő sikerben?

Mondhatni engem a "csajozás" hozott arra a szintre, hogy élőben jelenleg egy kicsit elhízottabb nőhöz sem mernék odamenni leszólítani, beszédbe elegyedni vele.


1-4 voltam.

2017. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:

Az angol mennyire megy?

Hol laksz?

2017. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

#1-4-8


Es akkor ha lenne penzed akkor mi valtozna?

2017. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!