Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság társat találnia egy átlagosnál kicsit rosszabb külsejű visszafogott félénk csendes pasinak hozzá hasonló szintű lányt találnia interneten?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlen küldetés.

Kivéve ha jó a beszélőkéd.

2017. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Semennyi és ezt most mosolygós fej nélkül írom
2017. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lazy Lover ***** válasza:
91%
lehetetlen küldetés...
2017. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért mondjátok ezt? Nem nagyobbak az elvárásaim mint amit nyújtani tudok
2017. júl. 29. 19:08
 5/13 A legrosszabb ***** válasza:

Akármilyen szinten is vagy rút, interneten NE!!! A legeslegjóképűbbeknek még talán össze-összejön valami (illetve leginkább csak nekik), de átlagon aluli pasasként bele se kezdj. 1. Borzalmasan felszínes a felhozatal. 2. A nők igen nagy része nem is ismerkedik. 3. Ha megismernek, mímelnek egy kis megértést, egy kis együttérzést, aztán inkább lepaktálnak a nagypofájú vezérbika mellett, de túlnyomórészt nem is reagálnak többé, felszívódnak.


Rengeteg interneten ismerkedő hapsi problémázik ezek miatt, úgyhogy ha jót akarsz magadnak, ne állj be a sorba.

2017. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért mondjuk?

Nézd nem a te elvárásaiddal van a baj...

2017. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Hanem?
2017. júl. 29. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Majdnem lehetetlen. Társkeresőn még jobb pasiknak is nehéz, nem hogy átlag alattiaknak. Élőben egy picit több az esélyed. De mivel csendes visszafogott vagy, gondlom kedves és határozatlan is (mint én), így csak pár hónapra leszel jó kapcsolatban. Tudom, 32 évesen én is ilyen vagyok, mindig pár hónapra voltam jó a nőknek, amég nem találtak egy jobb beszélőkével rendelkező, jó szociális kapcsolatokkal bíró, helyes, extrovertált férfit.
2017. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el lottózni, ugyanis nagyobb az esélyed, hogy eltalálod a nyertes 5 számot, mint hogy ilyen tulajdonságokkal ott labdába rúgj. Nem akarlak elkeseríteni, de az "átlagosnál kicsit rosszabb külsejű visszafogott félénk csendes pasi" a ranglétra legalsó fokán áll a nők szemében, innen nincs lejjebb.


Nem az elvárásaiddal vannak gondok, hanem amit nyújtani tudsz az a kevés a nőknek. Egy ilyen férfit már megismerni sem akarnak.

2017. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hasonló tulajdonságaim vannak, itt gyk-n elég rendes lányokat találtam, csak sajna távol lakok kb mindegyiktől. Eddig találtam itt 7 olyan lányt is, aki távol lakott, pedig úgy érzem simán lehetett volna több is velük. Nyilván mondjuk a 7-ből 4-5 lemorzsolódott volna személyes tali után, de szerintem 2-3mal ha nincs az a távolság simán összejöhettem volna. Bár én inkább áltagosnál minimálisan jobb külsővel "rendelkezek"
2017. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!