Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 180 centinél magasabb lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 centinél magasabb lányok, számotokra hogyan zajlik a társkeresés?

Figyelt kérdés
29/F

#nő #magasság #180 magas
2017. júl. 29. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szarul, 4 évig voltam szingli, mindig volt egy "félelem" a férfiakban. Nem egy pattintott le, mert túl magas vagyok. A mostani párom 2 centivel alacsonyabb, de egyikünket se zavarja.


28/N, 181 cm magas vagyok

2017. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm 182 cm, modell alkat, rendszeresen szólítják le mindenhol a férfiak
2017. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy, mint az alacsonyabb lányoknál. Max a magassági "limit" szűkebb - az alacsonyabb pasik baromi komplexusosak, ritka az, hogy valakit ne zavarjon. Úgy meg nehéz ismerkedni. Tisztelet a kivételnek, persze.
2017. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy 181 centis lány barátom, simàn flörtölnek vele 10 centivel alacsonyabb pasik, és nyomulnak rá. Szóval ilyen magas nőként sem gond párt találni, ha el tudja engedni, hogy a férfi igenis magassarkú mellett is fél fejjel nagyobb legyen.
2017. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha a barátnőm magasabb. :)
2017. júl. 30. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, sosem a férfiakat zavarja ha magasabb a nő, hanem a magas nőket...


persze, ki ne szeretne a párja mellkasához bújni egy ölelésnél, csak ahhoz 210+ férfi kellene, az meg azért nem túl gyakori.

2017. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!