Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » S. O. S. csak meg akar dugni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. csak meg akar dugni?

Figyelt kérdés
Gyakran láttam itt ilyen jellegű kérdéseket, bevallom eddig csak somolyogtam és a fejem csóváltam rajtuk, mire nem rég hideg zuhanyként engem is ért ilyen gyanúsítás. Azért volt hideg zuhany, mert pont, hogy komolyan gondoltam az illetővel és tehetetlenséget éreztem. Tehetetlenséget, mert ezt személyes találkozó/randi/testi kontaktus hiányában nem áll módomban bizonyítani. Emiatt ezt nem is igazán tudom hova tenni, mert több hét udvarolgatás után egy találkozót/randit kérni nyilván szokott az is aki csak arra megy és az is aki komoly kapcsolatot szeretne. Arra vagyok kíváncsi elsősorban lányoktól, hogy aki ezt mondja, annak kellemetlen tapasztalatai vannak ennek kapcsán vagy csak annyira benne van ez a köztudatban/beszédben, hogy alapvetően ilyen bizalmatlanok a másik felé. Hogy lehet ennek ellenkezőjét bizonyítani amennyiben nem adódik hozzá megfelelő lehetőség, azaz egy igen ? Fiúk, ti mit gondoltok erről, ti hogyan férkőznétek azon kívül egy lány bizalmába, hogy mondjátok az ellenkezőjét vagy maradtatok már emiatt hoppon ? Minden választ előre is köszönök.

2017. aug. 8. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

vakhangya legyek, ha értem.

A legvégéhez:

aki a másik bizalmába alkar "férkőzni" -az nem valami hősszerelmes.

2017. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne légy ennyire pejoratív a "férkőzni" szóval, esetleg javasolj egy másikat. Úgy értem, hogy se a férfi, se a nő nem tud biztosítékot adni a másiknak a becsület szaván kívül, míg bele nem vágnak a randizásba/kapcsolatba. Én így értettem, mert szerintem ez bizalmi kérdés.
2017. aug. 8. 12:06
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Férfi vagyok

2. Szívesen válaszolok privátokra, de legyetek szívesek kommenteket is írni. :D

2017. aug. 8. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként írom......

Aki csak szexuálisan érdekel, arra emberként nem igazán vagyok kíváncsi. Nagyon célirányosan kommunikálok és kezdeményezek ezerrel. Nem teregetem ki a szennyest, a lehető legkevesebb dolgot árulom el magamról, barátokról, családról biztosan nem beszélek, max magamról, de arról is csak keveset.

Akinek a személye is érdekel ott sokkal érdeklődőbb vagyok, jobban figyelek arra amit mond, nem siettetem a dolgokat csak hagyom a beszélgetést természetesen folyni. Sokkal kevésbé vagyok domináns, több teret engedek a partnernek, mert jobban meg akarom ismerni.

2017. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz #4es. Még a nemeteket is írjátok majd hozzá, meg a korotok is segítene statisztikai szempontból.
2017. aug. 8. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha férfiként kérdezed, akkor egészen más a helyzet,mert egy Nő ilyen szempontból sokkal kiszámíthatatlanabb, sokan színészkednek, kelletik magukat, aztán egyik pillanatról a másikra átváltanak.

HA egy Nő bizalmába akarsz férkőzni, akkor jó barátnak kell lenned, de nem lehetsz a barátnője, szóval egy bizonyos távolságot muszáj megtartani. Ne legyél túl kedves vagy megértő,mert akkor mész a levesbe, határozott legyél de ne elutasító, ne kioktasd, hanem javasold, ne érezze azt hogy befolyásolni akarod.

2017. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy pont így jártam el, mégis ez lett belőle. Letör a dolog, mert belegondoltam, hogy mástól is kaphatom ugyan ezt. Barátja meg nem tudok lenni senkinek akivel nem találkoztam/nem köt össze valami közös élmény. Bevallom férfiasan, próbálkozom tovább, de tanácstalan vagyok.
2017. aug. 8. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell "belevágni" egy kapcsolatba, találkozzatok, beszélgessetek, sétálgassatok, majd kialakul, ha van alapja.

Ha meg nincs, akkor lassan elmaradnak ezek a dolgok.

A bizalmon kívül úgysincs más alap - volt itt egy kérdés, hogy lehet-e erre szerződést kötni, amit a bíróság elfogad.... XD

2017. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivan ? Szerződést ? :D
2017. aug. 8. 13:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába tetted ki a kérdésedet, elmesélem, hogyan megy ez Felnőttéknél. Kb úgy, hogy 8-as felvezette, annyi kiegészítéssel, hogy ha szükségét érzitek, egy-egy egészségügyi numera is belefér. Ha jól érzitek magatokat a másik társaságában, akkor lesz folytatás, ha nem, akkor érzékeny búcsút vesztek egymástól.

Hogy konkretizáljam a dolgot; minden pasi dugni akar! Hazudik, aki mást mond. Ezt a lányok is tudják, csak ők gyanakvóak, és azt hiszik, hogy minden pasi CSAK dugni akar. Pedig a dolog úgy áll, hogy legtöbbször csak a szex után (urambocsá' közben!) derül ki, hogy nem ezt a lovat akartuk.

Na mindegy. A lényeg; ha nem tudod elcsavarni a lány fejét annyira, hogy nem gyanakodjon, akkor mindegy, mit hisz, mert úgysem fogtok olyan közel kerülni egymáshoz, hogy számítson a véleménye.

2017. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!