Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha egy nagyon jóképű pasival beszélnétek le randit, de egy jóval előnytelenebb külsejű pasi jönne el a megbeszélt randira?

Figyelt kérdés
Azt mondaná, hogy ő a haverja aki épp nem ért rá, mert utolsó pillanatban közbe jött valami, és átpasszolta neki a randit.
2017. aug. 12. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

biztos meglepődnék ha tényleg így lenne ez...

Eléggé furcsának találnám ezt a helyzetet.


Ettől függetlenül lehet beszélgetnék azzal aki eljött a másikkal nem nagyon foglalkoznák mert másnak adta a lehetőséget,miközben küldhetett volna üzenetet hogy nem jó az időpont,tegyük el máskor.

2017. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Megmondanám neki, hogy én nem vele beszéltem meg randit, tehát viszlát, ezzel egyidejűleg az eredeti férfit is tiltanám a francba mindenhonnan.

Ha meg ő az igazából csak kamuképpel volt fent, akkor is hazamennék.

Igazából ebben a helyzetben tök mindegy a magyarázat, semmi esetben nem maradnék 1-2 percnél tovább :D

2017. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Megköszönném, hogy ezt elmondta, elköszönnék és szidnám magam, hogy hogy lehettem ilyen hülye, hogy bedőltem egy netes randinak.


(Szerencsére sosem mennék el netes randira, mivel neten nem ismerkedem!)

2017. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Második vagyok, közben átgondoltam és igen, nagy valószínűséggel arról lenne szó, hogy egy ronda pasi kamuképpel, aztán ezt hazudja, azt remélve, hogy marad a lány és így van esélye a külseje ellenére is legalább egy randira, hátha lesz belőle valami.

Ez esetben rohadt szánalmas aki ezzel próbálkozik, valószínűleg hangosan kezdeném el vázolni a fenti helyzetet, hogy mások is hallják és csak utána mennék haza.

2017. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván valóan hazugság. Ha igaz is lenne, az se lenne kevésbé sértő. Érdeklődöm egy lány iránt és mivel nem erek rá, atpasszolom másnak? Ilyet senki sem csinál. Nyilván amúgy kamu kép de ez a duma melle szerintem meg szánalmasabb És hihetetlenebb. Lépnék, aki hazugsággal kezd, nem lehet jó ember
2017. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Azért ezzel eléggé tárgyiasítva lett a nő. "Megismert" egy bizonyos férfit a neten, akivel online megtetszettek egymásnak, a nő úgy dönt (a férfival közösen), hogy élőben is kipróbálják, hogy tetszenek-e egymásnak. Erre egy tök idegen pacák jön a randira, úgy, hogy a nő meg se lett kérdezve, hogy mit szólna hozzá. A fiúk adogatják egymásnak a lányt, mintha valami játékbaba lenne. Gyönyörű... 22F
2017. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

"Átpasszolta" Lol. Akkor én is átpasszolnám a feledésnek.


"(Szerencsére sosem mennék el netes randira, mivel neten nem ismerkedem!)" Én neten ismertem meg a páromat, hat éve vagyunk együtt.

2017. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hazamennék. Ha én x-el megyek el randizni, akkor x-el is fogok randizni. Ha x egy ilyen idióta paraszt, akkor inkább vele sem.


Ez nem egy egyetemi előadás, hogy "menj már be, írj be a katalógusba, és küldd este a jegyzetet". Az adott emberre voltam kíváncsi. Ha nem tud jönni, akkor átrakja máskorra. Ha nem akar jönni, akkor meg minek hív el? Ez a gerinctelenkedés az utolsó dolog, amit elnézek valakinek.


Az meg még szánalmasabb, ha az egész csak arra irányult, hogy rendezett egy Hollywood-i kerítőnősködést, hogy MICSODA KIBA SZOTT VÉLETLEN, hogy ő nem jön el, és MILYEN KIBA SZOTT NAGYLELKŰ, hogy nem mondja le, cserébe egy másik pasival találkozom, akinek a "karjaiban vigasztalódhatok"... Nemár.

2017. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Elmennék és tiltanám le a francba! Ennyit.
2017. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is a kamuképes sztori lenne az első gondolatom. Mondjuk én baromi cuki tudok lenni, szóval nem vágnám az arcába, de viccesen tuti megjegyezném, hogy vallja csak be, hogy ő volt a "haver" profilja mögött, az kevésbé ciki. :D Amúgy megköszönném az infóátadást, megkérném, hogy adja át a "haverjának", hogy egy pöch (ha igaz a sztori, akkor pláne), aztán hazajönnék. Nem lenne több randi - és nem a pasi külseje, hanem a kamuduma miatt.
2017. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!