Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A teljesen kopasz (pengés),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teljesen kopasz (pengés), kigyúrt,190 fölötti "alfahím" külsőre törekvő férfiak mennyire jönnek be a nőknek?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:


[link]


2017. aug. 13. 12:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként igen, ha a számodra "legjobb nőket" látod ilyenekkel, akkor az ízléseddel van a probléma.
2017. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Van egy olyen nagyon plazácicás csont sovány de óriási plasztikmellű meg s***ű barátnőm, feltöltött szájjal, póthajjal, melanómásra szolizott bőrrel.


neki van ilyen barátja, teljesen kopasz, akkor a válla mint egy sorompó, meg egy fejjel magasabb mindenkinél, és össze vissza csalja a nőt de így is megmaard mellette :D


Ha üres fejű plázap****át szeretnél akkor nézzél ki így, meg viselkedj ilyen "alfásan",nomrális nőnek nem ez kell.

2017. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Na, ha az ilyen ferfiak noire buksz, akkor gratulalok.
2017. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

"Mi a jó istenért látom akkor mindig ilyenekkel a legjobb nőket?"


Nem a legjobb nőket látod ilyenekkel, hanem a kacsaszájú, sminkbajnok instakirálylányokat, a mindenüket mutogató 'csányi ruhájukban.


A "jó nőséghez" hozzá tartozik, hogy meg bír szólalni, hogy van humora, véleménye, intelligenciája, az ilyen férfiak mellett álldogáló csajokról pedig ezen a téren semmit nem tudsz, csak azt, hogy kipakolta az egész "árut" a kirakatba.


F

2017. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

Én irtózom a kopaszoktól. Lehet, hogy ez valami katt nálam, de a meztelen fejbőr látványánál kevés dolgot tartok gusztustalanabbnak...

A magasság nem rossz, én is magas vagyok, ha alacsonyabb lennék, zavarna, de 20 centi magasságkülönbség teljesen jó.

A kigyúrtak meg addig a szintig tetszenek, amíg az az izomzat funkcionálisan is megállja a helyét. A street workoutos forma még bejön, ez a "bulky", ami a linkelt képen van, már nem.


Az alfát meg a viselkedése teszi alfává, nem az, ahogy kinéz. Funfact: mindenki más társaságban és más helyzetben tud alfa lenni. Egyébként maga a fogalom nem sokkal az után meg lett cáfolva, hogy kitalálták, csak szeretik még a köztudatban használni.

21L

2017. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Te jó ég, ez ijesztő! :D Pintér Natinak van ilyen párja, csak az még cigó is tetkókkal, szted Nati az etalon jó nő? :D Mert csak az olyanoknak van ilyen párja. :D Eldobom az agyam a fotótól. :D
2017. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

17# Hát most mondd, hogy nem Pintér Nati az álomnő minden normális férfi számára! :D


[link]


(Nemtom melyik ő, túl rövidek a képkockák, valamelyik szőke, de mindkettő főnyereménynek tűnik, szóval mindegy! XDD)

2017. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Valóban. :D 17#
2017. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog miatt örülök, hogy elmúltam 35... hogy kb csak onnan tudom ki az a PIntér NAti, hogy itt a múltkor elmagyarázták :)
2017. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem tetszenek a kétajtós szekrényre gyúrt, kopasz férfiak.

Lehet nem vagyok elég jó nő...

2017. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!