Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazán különleges személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán különleges személyiségű, normális, testileg lelkileg gyönyörű, ritka nőkre tényleg hamar le szoktak csapni? Ilyen kevés ritka nő van?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ők senkinek nem kellenek. Micsoda egy kérdés :)
2017. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? :D
2017. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És a nők nagy része akkor miért nem ilyen természetre gyúr? Miért a szoliban sülnek sárgára, és aggatnak magukra mindenféle sz@rt, ahelyett hogy a személyiségüket szépítenék hogy a normális férfiak kapkodjanak utánuk?
2017. aug. 14. 16:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

3: mert sajnos a férfiak nagyrészének az ilyen barnára sült csajok az ideáljai

(Tapasztalatból mondom, mert én meg nem olyan vagyok)

2017. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3.: ja, és hiába építjük a személyiségünket, ha nem vagyunk vékonyak, észre sem vesztek minket. A férfiak itt a szép belsőért sírbak, de csak a miniszoknya-50 kiló párosítás után fordulnak meg
2017. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

#3, egy borzalmas természetű, modorú nő után mindenféleképp kapkodnak eleinte, ergo megengedhet magának bármit.

Olyannyira, hogy néha akkor sem veszi észre magát, amikor egész más van a közelében, mint egy nőre áhítozó hapsi.

Sőt, inkább rázná le magáról a férfiakat, mert olyan passzban van. Bármit megtehet, hidd el.

Ez az undorító sokukban.

2017. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván azért, mert befeküdni pár percre a szoliba egyszerűbb, mint felfedezni önmagad egy kis önismeret segítségével, és ami a mennyiséget illeti, nagyobb sikere is lesz. Hogy milyen férfiaknak fog így kelleni, az már más téma.
2017. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Mert a szoliba befeküdni kényelmes, mindenféle sz@rt venni meg még trendi is, az eredmény pedig azonnali. Ellentétben a személyiségfejlesztéssel, aminek az eredményei csak lassan jelentkeznek, ráadásul a legtöbbjük értékesebbnek érzi magát másoknál, ami abból fakad, hogy otthon hercegnőként bántak velük gyerekkorukban és ezt később csak erősítik a pasiktól kapott bókok, amik igazából nem a személyiségüknek, inkább a kinézetüknek szóltak. Ők pedig ebből arra a következtetésre jutnak, hogy mekkora nagy ajándék az a világnak, hogy léteznek. Így miért is kellene fejlődni?

A könnyebb utat választják, aztán meg megy a sírás, hogy csak a testük miatt kellettek a pasiknak. Naná, hiszen mást nem nagyon tudnak felmutatni, ugyanis a többi lány gyerekkorában szintén hercegnő volt otthon és ők is ugyanúgy megkapták a bókokat a pasiktól, ha szexin öltözködtek.

2017. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:

Most kb olyan 1-2 % rol beszelsz. S igen szinte kivetel nelkul, van baratjuk.

De most oszinten, ennel alacsonyabb kategoriaju nok is valogathatnak a pasikbol, minek fejlesztenek magukat?

2017. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok testileg / lelkileg gyönyörű, ritka nő, full átlagos vagyok külsőre (értsd, szépnek tartom magamat, de nem vagyok gyönyörű) és belsőre is, mondjuk nem járok szoliba se és nem vagyok egy flegma Instakirálynő, csücsörítős képekkel a koszos tükörben a lepra panelszobával a háttérben.

Mindenesetre így is találok általában NORMÁLIS (nem csak dugni akaró, egybites rigójancsit) férfit, jelenleg is egy teljesen jól működő párkapcsolatban élek.

Másrészt meg soha az életben nem azt tartottam szem előtt, hogyan és mivel felelhetnék meg minél jobban a férfiaknak, és soha nem is fogom.

2017. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!