Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Befolyásolja egy férfi társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja egy férfi társkeresését, ha a keresete átlag alatti?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet azokkal, akik kevesebbet raknak zsebre egy hónapban? Mondjuk 100 ezer forint körül, vagy ez alatt. Ehhez hasonló, kisebb fizetéssel is lehet párt találni, és ez nem mérvadó, vagy számít a kereset, és nehezíti a dolgot?

2017. aug. 18. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Egy normális lány nem a fizetésedet,hanem téged szeret,te vagy neki fontos.


A barátom is 110-120 ezer ft közt keres, de nem zavar, mert szereti a munkáját, egészséges és boldog. Ez fontosabb,mint a 400 ezres fizu.

2017. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Attol fugg, hany eves a ferfi es meddig tervezi ezt az eletet folytatni. 26 evesen mar nem jonnek ossze ilyen ferfival, kiveve ha max 23 eves es ez csak amolyan diakmunka szamara.
2017. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Csak személyiség számít. 2# még nagyon tanulatlan, de ne foglalkozz vele.
2017. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Ferfikent irom, hogy a havi 100 ezer ft lofasz. Annyibol nem lehet csaladot alapitani.

Nem minden a penz, de igenis szamit. Nem azert kell ezen elgondolkoznod, mert utana a nok jobban fognak csipni teged, hanem onmagad miatt.


Szeretheted te azt amit csinalsz, ha nem tudsz belole annyi penzt csinalni, hogy pl a leendo gyerekednek megtudja adni mindent, ami fontos.

2017. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy olyan helyen kérdezel ilyet, ahol a nők mindenáron azt akarják bizonygatni, ők aztán nem olyanok, hogy pénzre mennének, szóval ne nagyon remélj őszinte választ.
2017. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A pénzre menés az, amikor direkt kifejezetten gazdag pasit akar valaki fogni, de 100 ezerből, hát, megélni sem nagyon lehet. Hasonlóan keveset kereső lányt keres, de nem lesz könnyű életetek.
2017. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Átlag alatti keresettel totál esélytelen vagy a nőknél, hacsak nem vagy piszok jóképű. Mondjuk ha 100 ezer körül keresel, akkor szerintem nem a csajozás a legfőbb gondod, hanem hogy mit egyél.
2017. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Én nem akarok gyereket, el sem gondolkoztam, mennyibe kerülhet. De emiatt engem soha nem is kell eltartani.


Viszont az jó lenne, ha közös programokra lenne pénz. (Csak a saját részére.)

2017. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

#3 Te olyan felvilágosultnak tűnsz, taníts már, hogyan fizetünk számlákat személyiségből, hogyan eszünk belőle, hogyan eszik majd a gyerekünk (bakker, hát fényevőnek kell lenni, hogy nem jutott eszembe, a napfény ingyen van :O nasinak meg ki lehet kukázni csokispapírokat amiken még van egy kis maszat csoki néha), hogyan járunk szórakozni és stb. Mert havi 80 ezer elmegy a számlákra + étkezésre (nekem már saját lakásom van, de ahol albi van ott akár több is elmegy és ők általában még spórolni akarnak a közös lakásra is), és akkor ott vagyunk, hogy a pasi fizujának lőttek, marad az enyém, abból kell megoldani minden mást.

Egyébként meg nem kell félmilliót keresni, vidéken biztos gyakori a 100 alatti fizetés, de pl Budapesten ennyit maximum részmunkaidős diákok keresnek.

2017. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Amennyiben van más pozitív tulajdonsága (ez lehet akár külső, akár duma, akár figyelmesség - nem egyenlő a nyálassággal -, akár intelligencia, akár hogy olyan ember, aki mellett pozitív értelemben nem lehet unatkozni), és nem csak a 10/10-es divatmacákra megy (nem, nem feltétlen k...sra, mert azok között is vannak ízlésesek) vagy a láthatóan flegma(h) p...ákra, akkor kb. annyiban befolyásolja, hogy nyilván kisebb esélyekkel indul, mint egy pénzesebb (pl. biztos van sok BAROMI SOKAT kereső nő, aki a szintjén akar párt találni), de attól még nem esélytelen, sőt. Párom pl. alig vmivel keres többet, mint a 100, én többet keresek, aztán mégis együtt vagyunk már egy jó ideje.
2017. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!