Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes és igénytelen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes és igénytelen ember között alakulhat ki párkapcsolat? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 15:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ki miben igényes és ki miben igénytelen? Ez mit takar?
2017. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
7%
Láttam már ilyet, többet is! Igényes férfi összejött elhizott nővel! Hogy hogy a francba létezik ilyen, nem értem én sem. Forditva viszont nem láttam, a nők válogatósabbak sokkal.
2017. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
1. Külsőre gondolok elsősorban
2017. aug. 19. 15:11
 4/37 A kérdező kommentje:
2. Én meg pont fordítva gondolnám, a nők elfogadóbbak
2017. aug. 19. 15:12
 5/37 anonim ***** válasza:
17%

"2. Én meg pont fordítva gondolnám, a nők elfogadóbbak"


Nem, ebben nincs igazad, a nők bottal sem nyúlnának hozzá nekik nem tetsző férfiakhoz.

2017. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

"nekik nem tetsző férfiakhoz"


Tehát férfiak rendszeresen nekik nem tetsző nőket keresnek? Olyat, aki taszítja őket?

2017. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Kérdező köszönöm.


#2

A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Attól, hogy számodra megbotránkoztató az, hogy egy kövér nő mellett egy vékony pasi van, az a te dolgod. Attól még a srácnak tetszhet a csaj, akár hiszed, akár nem.


Kérdező: Kinek mi számít igénytelenségnek? Relatív! Most én is mondhatnám, hogy a kövérség igénytelenség mind a két nemnél, de lehet, hogy valakinek meg ez tetszik.

Most te hiába mondasz pl. egy ruházatra, hogy milyen igénytelen (pl. nálam a szakadt gatya, ecsethaj, bokavillantás igénytelenség) attól még másnak tetszik és igényesnek gondolja.


Szóval erről csak ennyit. Nem lehet ezt így konkrétan leírni és magyarázni.

Nyilván egy hajléktalant csak hajléktalannal láttam még.

2017. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
19%
75%-os, a férfiak, ha minden áron szex kell nekik, akkor luk luk alapon csúnyább nővel is összeállnak adott esetben, nőknél viszont ilyen soha nincs, nekik mindig gazdag és igényes férfi kell!
2017. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Tehát mert a pasiknak ilyen alacsony a színvonaluk, és egy rusnya banyát is megdugnának, a nők a hibásak?
2017. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
19%
A nők abban lehetnek hibásak, hogy ha nekik nem jön össze a gazdag és igényes vállalkozó férfi, ők ennek ellenére nem adják lejjebb az igényeiket, és inkább egyedül maradnak ahelyett, hogy egy beosztott férfival megelégednének.
2017. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!