Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyanok akik azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik azért nem írnak vissza másiknak neten, mert a netes ismerkedést, beszélgetést nem preferálják? Akkor sem ír vissza, ha a képek alapján akár még tetszene is a másik, de kizáró ok az, hogy nem ismeri?

Figyelt kérdés
Például egy idegen ír neki, és nem válaszol azért, mert nyilván nem ismeri, illetve nem tudja milyen a személyisége.

2017. aug. 22. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol nem ir vissza?
2017. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Messengeren például.
2017. aug. 22. 00:08
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem szeretem, amikor totál idegen emberek írnak facen. Nem ismerkedésre használja az emberek igen nagy része, szóval ne csodálkozz, ha nem írnak vissza.

(Az meg a másik "kedvencem", hogy egyértelmű, hogy párkapcsolatban élek, és csakazértis ismerkednének :D)

2017. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
#3 Mert aki párkapcsolatban él nem is beszélgethet senkivel?
2017. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek olyan ferfit se, aki baratkozasi szandekkal ir ra egy ismeretlen nore. Legyen az szingli vagy foglalt.
2017. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Minek irkaljon idegeneknek? A faszbuk nem társkereső, hogy másokat zaklassák.
2017. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook továbbra sem társkereső. Én sem szeretem, ha random emberek írkálnak. Gondolom, én vagyok a 325748. nő, akinek írogat, kicsit sem vonzó. A képemet látja és a borítóképemet, nagyon ritkán kommentelek nyilvános bejegyzésekhez, azok sem olyanok, hogy tyű, de különleges a tartalmuk, amik miatt feltétlen rám kell cuppanni. Én nem hiszek a "valami megfogott benned" baromságban. A sokadik vagyok a listán, ez egyértelmű, innentől fogva meg semmi közöm az illetőhöz. az a legjobb, mikor van egy tucat műpunci ismerőse, profilképe meg egy sem, vagy valami 5-6 éves szar... Általában ilyenek találnak be, meg olyanok, akik nem tudják, hol a helyük úgy egyébként, és pincsi módjára benyalnak minden kicsit jobban kinéző nőnek, magukat meg még nem látták (és nem a csúnyaságról beszélek, hanem az igénytelenségen keresztül az idióta frizurákon át a ganés tükörben csücsörítve és feszítve pózolásig)...
2017. aug. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook nem társkereső, ettől függetlenül nem zárom ki a lehetőségek közül. Viszont már rég kinőttem abból, hogy egy helyes pofi alapján véleményt mondjak valakiről, főleg, hogy nem lehetek biztos benne, hogy a képeken valóban az van, aki ír. Egyik másodunokatestvéremnek az exe feltörte a fiókját bosszúból, aztán hülyeségeket írogatott a nevében. Csak úgy sikerült töröltetni végül, hogy többen többször is jelentettük a Facebook felé.
2017. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook még mindig nem társkereső. Nem írok vissza idegeneknek, akármilyen baromsággal találnak be. Az ilyeneknek meg nem nézegetem a képeiket, fogalmam sincs, hogy tetszenének-e amúgy.
2017. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szenes43 válasza:
Általában írok vagy válaszolok mindenkinek. Egy dolgon múlik,hogy érdekel e a téma vagy a személy aki írta.Az én feltett képem engem ábrázol mivel nem célom a korom vagy a kinézetemet titkolni.
2017. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!