Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a különböző társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés

Nekem nincs sok bizalmam hozzájuk. Ha ingyenes, akkor regisztrálok esetleg, de akkor nagyon gagyi a szint. De fizetősre nem merek, mert nem sok reményt fűzök hozzá, bár már sok jót is hallottam az online ismerkedésről.

Alapjáraton nincsen bajom a személyes ismerkedéssel, nem keresek igazából senkit, de ha megtetszik valaki, akkor megszólítom s kötetlenül elbeszélgetek vele.

De érdekel a véleményetek a társkereső oldalakról.

22/F


2017. aug. 22. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen az ismerkedés társkereső oldalon, de mindenképpen a top 20%-ban kell legyél kinézet alapján, máskülönben csak csalódás lesz az egész...
2017. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas a túlkínálat férfiakból, így valamilyen módon ki kell közülük emelkedned, hogy a nők szóba álljanak veled. Vagy nagyon jóképűnek kell lenned, vagy a szöveged kell, hogy jó legyen, vagy szellemileg kell kimagaslónak lenned, vagy mindhárom egyszerre.
2017. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a top 20%-ban vagy, akkor is csalódás lesz az egész. Csak sokkal később jön el, ezáltal sokkal nagyobb és kiábrándítóbb.

Mert lehet, hogy sokan csalódásnak élik meg, hogy egy lány se ír vissza nekik, de ez semmi ahhoz képest, amikor visszaírnak, sőt maguktól írnak, megy a levelezés heteken keresztül, valamilyen kép kialakul az emberben a másikról, aztán amikor találkozásra kerülne a sor, akkor vagy felszívódnak, vagy eljönnek, de közel sem úgy néznek ki, mint a képeken. Ez az igazi csalódás.

2017. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is a kinézet nagyon fontos egy társkeresőn. Ez kell ahhoz, hogy egyáltalán rád írjanak, vagy válaszoljanak. Ha nem is válaszolnak, vagy nem is írnak, hiába vagy az ELTE díszdoktora, ezt nem fogod tudni megmutatni. Az meg hogy mi a jó szöveg... Szerintem az relatív, az igazán univerzális jó szöveget nem találták még fel. :D

Úgyhogy Jó képekkel kell rendelkezni, lehengerlőnek gondolt dumával indítani, aztán megcsillogtatni sziporkázó elménket és talán nem egy rusnyaságot fogunk ki magunknak. :D

2017. aug. 22. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elsősorban az a bajom,hogy manapság már rengeteg a photoshopolt kép, ami önmagában még nem lenne baj, csak sokan átesnek a ló túloldalára.. ilyenkor fordulhat elő hogy egy ember teljesen más a képeken mint a valóságban, és ez szerintem nagyon kiábrándító..
2017. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi véleményem. Illetve annyi hogy olyan mintha magaddal beszélgetnél.. semmi értelme csak idő pocsékolás még ha be is fizetnél, mitől változna. Ezek csak jó pénz lehúzó oldalak, el veszik a szerencsétlen magányos emberektől a pénzt
2017. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig, az élet minden területén tudtam ismerkedni. Kivétel, a társkereső oldalak. Egy netes játékon, akár több kapcsolatot is simán.
2017. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 :D Ez jó. Valahogy én is így vagyok vele. Még ezen az oldalon is több csajjal kommunikáltam, mint egy társkeresőn.
2017. aug. 22. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzó hatástalan erőltetett szarságok, bődületes férfitöbblettel. Ha van egy kis eszed, messzire kerülöd őket.
2017. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!