Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló 25+os pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 25+os pasik! Szerintetek jó e a magyar kormány család támogatási, lakáshoz jutást támogatási rendszere? Ha egy 30as egyedülálló pasitól elvárás saját lakás?

Figyelt kérdés

.... na meg, az is hogy ne a lakáshitel vigye el a fizetése felét, legyen sok igényes ruhája és autója. Tudom majd írják a pesti öko lányok,hogy jó a bicikli is és a bkaffé is de Pest nem a világ közepe.

Szóval addig nem lesz barátnőd még nincs házad.



2017. aug. 22. 19:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

"Szóval addig nem lesz barátnőd még nincs házad."


Addig, amíg. Nem addig, amég. Nem Pest a világ közepe, de nem kell parasztkodni. Vesszőkre is figyelj. Így nem lesz nőd.

2017. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
30-as egyedülálló nő vagyok, és képzeld, összehoztam a saját lakást, 5 évig törlesztem, és nem viszi el a fizetésem felét... Mesélj még... :-) Ja, bocs, én nem 30 évesen kaptam észbe, hogy kellene egy saját lakás, hanem előtte 10 évig erre gyűjtöttem.
2017. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval addig nem lesz barátnőd még nincs házad."

Még albérletben laktunk, mikor összeházasodtunk a férjemmel. Ezek szerint akkor én nem vagyok nő? Vagy ő nem férfi? Összezavarodtam...

2017. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
A fiatal párok többsége közösen vállal lakást, családot alapít és erre megy a támogatás (ha megy, a csok az egy becsapás) egyedülállókat azért nem támogatnak mert egyáltalán nem biztos, hogy családot fognak alapítani. Rajtad például egy saját lakás sem segítene.
2017. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülállóknak is vannak támogatási lehetőségek, csak kevesebb, mint pároknak, családoknak. Az illetéket meg lehet felezni első lakás vásárlásnál 35 év alatt, lakáskasszát bárki nyithat több pénzintézetnél is, arra mindenkinek jár az állami támogatás lakáscél esetén, lehetnek egyedi önkormányzati támogatások, ez helyenként eltérő. Családoknak több a kedvezménylehetőség, illetve gyereküket egyedül nevelőknek, de ez érthető, hiszen a költségeik is magasabbak lehetnek a gyerek(ek) miatt, mint annak, aki egyedülálló.
2017. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
2 es én meg a diákhitelem fizettem!
2017. aug. 22. 19:42
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Ha bárkinél elvárás, hogy a "leendő" párjának legyen saját lakása, akkor várják csak el jó sokáig. Nemtől függetlenül.
2017. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
3as itt olvasom, hogy elvárás a lakás...ha szüleivel lakik égő, nos akkor menjen albérletbe,ami legyen csak havi 50e rezsivel rakjon félre csak havi 25e saját házra ruházkodjon az ember egyen legyen napi 2e átlagosan....járjon társaságba mert ugye otthon az ágyon ülve nem jön a sült galamb! Akkor keressen 300eret??
2017. aug. 22. 19:48
 9/30 A kérdező kommentje:
Érdekes itt írjátok nem elvárás a saját lakás,máshol írjátok elvárás...lesz időm linkelek párat.
2017. aug. 22. 19:49
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A magyar kormány sosem oldja meg senkinek a laskáshoz jutási problémáját, és úgy gondolom - kövezzetek meg érte-,hogy nem is törvényszerűen az a legnagyobb hiba/hiányosság,hogy a 25+-os egyedülállóakat nem támogatják kellően csak azért,hogy pasiként könnyebben találj párt.


Ha tanultál - bár diákhitelt írsz- támogatást kaphattál mint állami ösztöndíjas is a tanulmányaidhoz, amivel diplomát szerezhettél és álláshoz juthattál, amivel kezdő lépésként elindulhatsz az önálló élet felé.



Sosem értem meg azt, aki azért törekszik a jobb fizetésre, jómódra,hogy olyan párt találjon akinek ezzel a feltétellel megfelel.


Majd közösen...ahogy írják...

2017. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!