Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép lány a városomban aki pizzafutárként dolgozik, egyszer ő hozta ki a pizzámat és hát szerelem volt első látásra... Részemről legalábbis. Azóta is látom időről időre szaladgálni a kocsival a városban, ma pedig volt szerencsém közelről látni ismét, és hát... Eldöntöttem hogy ő kell nekem. Van azonban egy kevés gubanc: a umkájából kifolyólag nem igazán tudom hogyan tudnék beszédbe elegyedni, ismerkedni vele, mivel állandóan rohan, és amúgy sem tudom hogyan lehetne ilyen helyzetben bármit tenni, hiszen az ismerkedési, "körüljárási" idő gyakorlatilag 0. Ti mit tennétek a helyemben? Tudnátok tippeket, tanácsokat, trükköket mondani amivel tudnák vele összehozni egy találkát vagy akár csak 2 mondatot váltani? Nagyon nagyon fontos lenne! Gondoltam már olyanra pl. hogy rendelek pizzát és ha ő hozza ki (legutóbb sajnos nem ő hozta) akkor előállok egy olyannal telefonszám-ügyben hogy adok neki 10 rugó borravalót, úgy hogy egy ezres egy szám, plusz egy ráadás ha megvan az összes, de nem hinném hogy ez túl romantikus vagy akár etikus lenne, inkább gáz, sőt lehet hogy egyenesen az arcomba vágna ezért egy köteg pizzát amiért ekkora tuskó vagyok, bár nem tudom mások mit gondolnának erről. Ha valaki tud olyat ami beválik meghívom egy sörre. :D

2017. aug. 22. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
A legostobább ötlet valakit pénzzel akarni megszerezni.
2017. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

1. Menj a pizzériához.

2. Nézd meg mennyi az átlaga, mennyi idő alatt jön-megy egy kör alatt.

3. Keress egy havert aki szintén rendel pizzát.

4. A köridejének a felénél haver rendel pizzát, utána meg te.


Valamelyikőtökhöz a csaj fogja vinni. Azt kell kiszámítani, hogy a pizza megrendelését mikor kell leadd, hogy tuti a csaj kapja a címedet.


Ezt úgy tudod megoldani, hogy odamész a pizzériához, és amikor már tudod mennyi idő kell a rendelés, pizza elkészülte és a csaj, hogy visszaérjen kb, a pizzériához, akkor mobilról leadod a rendelést.



Pl. leadod akkor amikor épp indul címre vagy 10-20 perccel utána.


Vagy leadod akkor amikor már 40 perce elhúzott.


Azt is lehet, hogy amikor a csaj épp elindul egy címre, akkor haverod gyorsan rendel a város másik végébe pizzát, ezt ugye a váltó futár fogja kivinni, és akkor a csaj a következő rendelést amit te adsz le már hozzád viszi.



A nagy borravaló meg egy csokor virág csak úgy lehet jó belépő.

2017. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Semmit sehogy
2017. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Üdv!


2-es! Tapasztalat? :D xD


Nálunk is volt elég hosszú ideig egy leányzó, igaz, ő még tanult éppen, utolsó éves volt. Bevallom, nekem is bejött a lányka, de mint hamar kiderült, volt barátja. Nekünk is mesélte, hogy nála is be próbálkoztak már, több féle módon is, de ő MINDIG UDVARIASAN, ÉS NEM SÉRTŐEN vissza utasított mindent. Tehát, próba szerencse! Ha nem, akkor hát nem! Veszíteni nem veszítel vele semmit sem, legfeljebb nem jön össze. :)


Szép napot!


// Egy pizzafutár

2017. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Igaz, nem az én korosztályom valszeg, de én felhívnám a pizzériát, megmondamám, hogy rendelek, de csak akkor, ha ő szállítja ki. Amikor megérkezik, kifizetném, borravalót is adnék, megköszönném a munkáját, majd közölném vele, hogy én csak látni szerettem volna, a pizzát pedig nem kérem, visszafele adja oda valami szegénynek, hajléktalannak, aki rászorul. Illetve megkérdezném, hogy nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, de ha legközelebb dolgozik, rendelhetek-e még? Semmi telefonszám, randirahívás, nyomulás, hagynám, hagy gondolkodjon rajta, emésztgesse. Majd legközelebb kicsit többet is beszélgetnék vele. 44F
2017. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
5 jó szíved van, de kár azért az igazán jó pizzáért a hajléktalanoknak adni!
2017. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván majd a sok cím közben arra lesz ideje, hogy keressen egy hajlekonyt...kib@@sznamm a pizzáját az első kukába, ha olyan helyen lakik, hogy esélytelen egy csövest találni! Ha nem, akkor talán, de nem nedvesednek be attól, hogy engem ugraltat a pizzajaval, hogy előbb elviszem neki, aztán meg elküld máshova vele 😂
2017. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, voltak egészen jó ötletek is! :)
2017. aug. 23. 11:46
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem,rendelj pizzát, és amikor kihozza a csaj,adj egy kis borravalót,mosolyogj,(nagyon fontos)kicsit bókolj neki,mondd hogy csinos,vagy szexi,esetleg kérdezd meg hogy hívják,mutatkozz be te is,közben,ha visszamosolyog,az már jó jel,ha a neve is megvan már legközelebb a nevén tudod szólitani,aztán utánna szimplán elhivhatnád egy kávéra példáúl,a nők szeretik,ha határozott vagy és mersz kezdeményezni időben:) sok sikert:)
2017. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a fejleményekre. :D
2017. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!