Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek hogyan befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogyan befolyásolná az ismerkedést ha a srácnak előtte még nem lett volna semmilyen kapcsolata lányokkal?

Figyelt kérdés
Azaz sem párja nem volt, sem lány barátai nincsenek, és természetesen még szűz is. Ez inkább előny vagy inkább hátrány összességében?

2017. aug. 23. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hány éves vagy... ha 15 akkor semmi gond, ha 18 még akkor is belefér, .. ha 25 az már gáz lehet. Ha 30 akkor meg ...
2017. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21
2017. aug. 23. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nàlam hàtràny.

n25

2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Nalam nem jelentene gondot. Igazabol ezeket a kerdeseket sosem ertettem, ha megvan a kemia, a szerelem, akkor gondolod a holgynek ez gondot okoz, plane ha nagyon szerelmes lenne beled? Hm? Ha ezen meg sosem gondolkoztatok el, akkor ideje lenne egy picit erositeni az onbizalmatokat.

Ezen csak ti problemaztok.

2017. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálam az volt a helyzet (23-24 évesen), hogy előtte szerelmes volt belém a lány, fél évig.

Annyit tudott csak, hogy volt előtte két rövid kapcsolatom, (azt nem hogy nem vesztettem el a szüzességemet, mert hamar szétmentünk velük.)


Szóval naívan azt gondoltam, hogy megvan a kémia, hiszen szerelmes volt belém a lány.

Viszont mikor elmondtam neki, akkor furcsállotta a dolgot, és szerintem itt össze is omlott a kártyavár, a férfikép amit felépítettem magamban.

Onnantól már csak lefelé ment a dolog, én sem voltam toppon szexualitás témában, igaz ő sem annyira akkor még.

Nem kifejezetten ezért szakított, hanem mert elmúlt az általad is említett kémia. Utólag csak annyit mondott, hogy nem ebbe a férfiba szeretett bele. Lehet az én fejemben is volt gond, mert elvesztettem az önbizalmamat.


ezt már nem először olvasom itt a fórumon... Az a baj, hogy a szerelem nem old meg semmit. Ez nem valami örök állandó. Baromi könnyen ellehet szúrni egy kapcsolatot még az elején, és már lép is a másik. Ált 1-2 hónap után kibukik milyen a másik valójában. Nálam kibukott, egy kis önbizalomhiányos kis szar voltam valójában, amit előtte jól lepleztem.


Szóval a szerelem max a filmekben old meg mindent, itt inkább egy nagyon veszélyes játék alkotóeleme. Egy kapcsolatot szerintem sokkal nehezebb hosszabb távon fenntartani, úgy, hogy érdekeld a másikat és igazán szeressen... mint rövid távon egy "kavarás", hódítás.

2017. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, en a kemia alatt nem szexualitast ertek, hanem szerelmet. Amugy szerintem h.lyeseg felepiteni egy fantaziakepet a masikrol, ezzel a szemelyiseget es egesz voltat kerdojelezne meg a masik.

Ha ket ember szereti egymast nem jelent problemat. En nem igazan ertem miert problema ha vki nincs toppon szexualitas temakorben.

Ha belegondoltok ha et ember szereti egymast es egyik sem annyira tapasztalt, akkor egyutt felfedezhetik a jaratlan utat, vagy a kevesbe jart utat, szerintem ugy izgalmasabb, mintha mar kiegett gepek lennenek.

2017. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnel embertipus valogatja, a szerelem akkor veszelyes jatek, ha ket olyan jon ossze akik nem illenek egymashoz.


Ilyenkor mindig az jut eszembe hogy kupido megint nem hasznalta a zokni mosaskor a parosito szaritot.


Van egy vicc is amikor a zoknik parban mennek a mosogepbe elmeny furdo cimen, es az elso parbol az egyik hatra kiabal, hogy: Mindenki jegyezze meg ki volt a parja. :)

Csak egy picit poenkodok, hogy oldjam a kerdezo felelmet ezzel kapcsolatban.

2017. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem összesen 6 kapcsolatom volt, szóval van némi rálátásom a dolgokra férfi szemmel 30 évesen. Volt köztük jól működő, volt teljes kudarc... de az fix, hogy az elején mindig más a téma, és a valódi tüzes szerelem is elmúlik hamar. Ha nincs ami helyettesítse, akkor vége is az egésznek.


Teljesen más mint amit ami a nyálas szerelmesfilmekből lejön. Szerintem csak a tinik, meg a nők hisznek ebben az egész mesében...én már csak arra törekszem, hogy jól érezzem valakivel magamat, és nem csak 1 hónapig. Utána minden nap ajándék, és nem érdekel meddig tart. Na ilyen kapcsolatok ma már ritkaságszámba mennek. (Azért a női aljas kegyetlenségről is mesélni tudnék eleget :D de ezt most hagyjuk, mi férfiak is tudunk szemetek lenni...)


Szóval a szerelem csak egy biológia átverés, egy kokainos mámoros ámulat, ami elmúlik... én úgy is kezelem. Ami utána jön az a fontos.

2017. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Személyiség tipus valogatja ki hogy éli meg a szerelmet, és kinek milyen érték fontos.

És szerintem ez okozza a problemat bizonyos embertipusnal, mert lehet nem a hasonlo reteg van a kozelebe, vagy lehet a hasonlo a kozelebe van, csak nem veszik eszre egymast, mert mondjuk csalodott elotte. Annyi oka lehet, szoval nem lehet se skatulyazni, se kategorizalni.

Szerintem ne misztifikáljuk film szintre, de egyebkent vannak valosag alapjai a filmeknek is, plane ami valosag alapjan keszult.

Ha valaki igazan szereti a masikat egyik sem lesz neki problema, egyebkent kerdezo itt tobben irtak, hogy nekik a parjuk ugyanigy volt, es azota is egyutt vannak.

Szoval csak semmi aggodas.

2017. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt megtudnám egy nekem tetsző fiúról, akkor már nem is érdekelne igazán.

Nem is a tanítgatással lenne bajom, hanem hogy teljesen eltérő tapasztalatokkal rendelkezünk az életet, kapcsolatokat illetően.


Ilyen férfivel nem szívesen mennék el randizni sem.


Viszont van olyan nagyon jó barátnőm, aki a hasonló férfiakat "kergeti." :)) Bár ő is szűz még.


20/N

2017. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!