Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki talál előbb és könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki talál előbb és könnyebben párt egy humortalan, buta helyes sportos férfi vagy egy humoros, intelligens átlagos picit pocakkal és kis felesleggel rendelkező átlagos férfi?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
attól függ milyet, a saját kategóriájában keresve a buta előnyt élvez :D több buta nő van sajnos :D
2017. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az elso
2017. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyet. Mindkettő könnyen találhat Spar budget nőt, szépet és okosat viszont valószínűleg egyikük se.
2017. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel?
2017. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel??? Ilyen hülyeségekkel foglalkozol a szabadidődben?
2017. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel az első alkalmatlan a párkapcsolatra, így a második. Az első viszont könnyen találhat dugópajtit.
2017. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eskü szánalmasak vagytok és viccesek 😅😅😅😅😅😅😅
2017. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a buta kizárt. Párom kis pocakkal rendelkezik. És intelligens, két diplomával. Szóval nekem az utóbbi jön be.
2017. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyes és sportos? Ez két nagyon erős vonzalmi faktor, és sokkal ritkább mint a (saját magát) humorosnak és intelligensnek tartó átlagos, pocakos pasi. Épp ezért, a kettő közül egyértelműen és nagy fölénnyel az első a sikeresebb a csajoknál.
2017. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy az első valóban könnyebben talál, de rövid távra maximum és ennyi volt a történet. A második meg valóban nehezebben, de ha talál akkor hosszútávra akár életre szólóra. Igaz én a másodikként felelek meg legalább is az én é barátaim meglátása szerint, de eddig egy párkapcsolatom volt de az tartott majdnem 6 évig. Most igaz eltelt azóta már 2 év, amit nem bánok mert nagy traumaként ért a szakítás és nem volt egyszerű kiheverni, de már van kialakulóba egy kapcsolatom, szóval igaz nem könnyű, de nem is lehetetlen.
2017. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!