Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít a korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan fél éve, hogy szétmentünk a barátnőmmel, rá 3 hónapra láttam meg munkahelyen 1 lányt, akire az exem után azt tudtam mondani, hogy ő "érdekelne". Pár hétre rá megszólìtottam, és megmondtam neki, hogy szeretném megismerni. Kb. 10 perce beszéltünk, és eljutottunk ahoz, hogy ki mennyi idős. Én 20 éves vagyok, ő 27, ezen "kiakadt", vagy mi, és közölte, hogy ő idősebb palit szeretne, mint ő maga. Azóta ha látjuk egymást, folyton bámul, illetve néha egymásra köszönünk. Ha "lekoptatott" miért nézeget? És miért számíthat ennyire a korkülömbség?


A normális válaszokat előre is köszönöm.


2017. aug. 25. 03:37
1 2
 1/12 Fish1 ***** válasza:
Nem mindenkinek számít. Szerintem nem ez döntő. De ha szerinte ez ennyire lényeges, akkor nem sok mindent tudsz csinálni vele. Elfogadod, hogy ez van és kész. Előfordul, hogy meggondolja magát, de nem biztos...
2017. aug. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sokan azt mondják, szerintük azért bámul azóta, mert "bánja". De szerintem akkor valami jelet csak kellene adnia, mar ha odaköszönök neki, akkor beszélni, vagy valami.
2017. aug. 25. 04:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve miért lehet valaki "rosszabb", mert fiatalabb? Nekem rök ez jön át, ha valakit a kor miatt utasítanak el...
2017. aug. 25. 04:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Tökre ez jön át*
2017. aug. 25. 04:02
 5/12 Fish1 ***** válasza:

Ezt igazából én se értettem sose. Láttam már 13 éves szintjén levő 40 évest és fordítva. :)

Lehet inkább az dominál az ilyen gondolkodásúaknál, hogy jajj mit szólnak a többiek, stb. Mondjuk ha valaki erre alapoz dolgokat, az régen rossz szerintem.

2017. aug. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van, akinek számít, van, akinek nem. Van, aki másra kényes (haj, magasság, alkat, diplomák...) Szerintem hadd válasszon magának mindenki olyan párt, amilyet akar, sosem értettem, hogy egyesek minek háborodnak fel a másik ízlésén és igényein. Az ő élete, majd ő eldönti, hogy kit és milyen feltételekkel akar. Te is megteheted ugyanezt, szabad emberek vagyunk.


Nekem 5-6 év nem számítana még, 10-15 már igen. Egyszerűen a felfogás, a célok és a kinézet miatt -nem tudok vonzódni szexuálisan egy hozzám képest idős pasashoz, és későn akarok gyereket, még csak most építek karriert, könnyedebben állok a dolgokhoz, stb... Engem zavar, ha a másik már rég nem itt tart, de kinek mi.

21L

2017. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, a lefelé nálam még nem játszik, a korosztályomban is kevés a tényleges férfi, lefelé max 1-2 évet mennék. 27 éves nőként meg azért sem kellene huszonéves srác, amit mondtam. A család, a karrier, az érdeklődés is talán... Máshol tart az ember általában.
2017. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szrd le. Menj utadra annyi más nő van, ha ez a nő idősebbet akar akkor most miért érezzen miattad bűntudatot?
2017. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen felállású kapcsolatot, ahol a pasi a két évből egyben csalta a nőt. Lehet ettől tart vagy hasonlótól. Nem lett jó vége ennek a történetnek...
2017. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem számít. Akárki mondhat akármit, ott a kor mellékes tényező. Legyen szó egy 2 és egy 200 éves szerelmi kapcsolatáról.. a kor, mellékes.


Itt neki számít. Hogy miért, azt ő pszichéje rejti. Sok torzító befolyásoló tényező miatt, ami eddig érte őt.


Nézhet vonzalomból is, s azért, mert tudatosan mondta amit mondott, de tudatalattija baromira nem azt akarja.


Ez csak 7 év. Több mint másfélszer idősebb barátnőm is volt. Kor nem számít s majd ő is megtanulja ezt, így vagy úgy.

2017. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!