Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van benne valami hogy az idősebb nők már komolyat keresnek és egy fiatalabb férfival kezdenek?

Figyelt kérdés
Manapság sokszor ezt hallani, meg van egy haverom ő is összejött egy nálla 10 évvel idősebb nővel 2 gyerekes, úgy dicsőiti ezt a nőt, mintha fel se tünne neki a korkülönbség. Ennyire nem érzi hogy ez nem normális dolog meg találhatna még egy fiatalabb nőt is mert még ő sem olyan idős. Persze mindenkinek szíve joga.. de ilyenkor nem gondolkozik el az ember, vagy csak egyből él a jövő lehetőséggel? Ennyire normális dolog lenne manapság ez? Na meg oké hogy a fiatal lányok komolytalanok, több rosszat hallani róluk, mint jót, de biztos, kell hogy legyen olyan aki egy korba van az emberrel 1-2 év pluszminusz.. én mondjuk alapból nem jönnék össze egy gyerekes anyukával. Na de ilyenkor ezt azok a nők se érzik mikor egy 10 évvel fiatalabbal mennek bele?
2017. aug. 25. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sok gyerekes van minden kor osztályban és ezért egyesek inkább az idősebbeknél próbálkoznak, pedig a saját kor osztályukban is találhatnak hasonló komoly célokkal rendelkező társat
2017. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan 25+ lányokat, akik 20 éves fiúkákkal járnak, de ők csalják is a lányokat szanaszét, csak jó pasik és ezért maradnak velük :D De az ilyen lányok nem nagy észlények...Én 21 éves létemre nem tudnék elképzelni kapcsolatot 25 alatti pasival, kalandot esetleg, mert nem bízok bennük, túl fiatalok még. Épp ezért sem értem, hogy nálam idősebb lányok mit akarnak ilyen fiatal pasiktól...mert, hogy se nem hűségesek, se nem lehet velük még hosszútávra tervezni, az biztos.
2017. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ertem ezt a logikat, de ez undorito.
2017. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az életkor számít, hanem az érettség. 21 éves vagyok én is, és egyszerűen nem találom a helyem a korosztályomban, annyira másak a céljaik, a felfogásuk, még a farkuknál tartanak és a kiélésnél, a jövő meg majd lesz, ahogy lesz... Kell a fenének egy ilyen. Vannak kivételek, de ritkák. Fiatalabbal meg biztosan nem kezdenék, akiket ismerek, 17-20 évesek, azok még rosszabbak, elhiszik, hogy felnőtt, komoly férfiak, de érzelmileg annyira edzetlenek és annyira labilisak, hogy nekem az nem kell. Az okoskodással az élen. 25 fölött találtam csak eddig olyan férfit, aki tudott gondolkodni "csapatban" egy kapcsolaton belül, és nem bántotta a férfiasságát, ha tévedett, vagy valamiben jobb voltam esetleg. Ismét nem azt mondom, hogy mind ilyen, de úgy a 90% igen, én meg miért szarakodnék azzal, hogy közöttük keresem azt az egy szem kivételt, ha egy másik korosztályban nagyobb az esélyem találni hozzám illő párt?


Amúgy ha befejeztem a tanulmányaimat, és el tudom tartani magam, engem nem különösebben izgatna, ha a "srácnak" van kisgyereke. Így necces, amúgy meg nem tudom, mi a f asz a bajotok a gyerekes anyukákkal. Fordított esetben semmi kivetnivalót nem látnék benne. Tök más élet lenne, nagyon erős váltással, de istenem, lesz majd közös is, tök király.

2017. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 én 25 alatt is találtam érett pasit, aki tényleg odatette magát a kapcsolatban, csak 1 év után közölte, hogy megijedt az elköteleződéstől és még ki akarja élni magát :D Na köszi, ebből nem kérek többet.
2017. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25 év felett sem jobb. A nagy része még élni akar, nem lekötni magát egy kapcsolatban. Fontosabb a munka, hobbik, haverok és a kapcsolat vagy van vagy nincs lényegtelen. 22 vagyok 25 felett kerestem eddig, a legidősebb 28 éves volt eddig, de az is be volt szarva a kapcsolat gondolatától mert ő még élni akar. Hagyjuk az életkort ez alapján.
2017. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24-27 éves koromig voltam kisebb megszakításokkal egyedülálló nő/anya (1 kislánnyal).
2017. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 vagyok csak elküldte. Tehát idősebbek nem is nagyon akadtak, max velem egykorúak, vagy pár évvel fiatalabbak. De mikor volt pl egy 29 éves (én 26 voltam), hát az komolytalanabb és linkebb volt, mint a fiatalok, át is ba$zott.

Igaz, nálam nem 10 év differenciák voltak, csak 3-4, párom is ennyivel fiatalabb, és azóta közös gyerekünk is van.


Nem tudom, ez egyeseknek miért fáj, vagy kell értéktelenné nyilvánítani egy nőt, ha elmúlt 25, vagy van gyereke....

2017. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

teljesen logikátlan amit írsz.


ha komolyat keresnek, akkor nem egy fiatal fiúval kezdenek.


férfi vagyok, bőven elmúltam 35, már nem tingli-tangli kapcsolatot keresek. 10 évvel ezelőtt meg nem feltétlen ragaszkodtam hozzá, hogy a nő mellettem életem párja, gyermekeim potenciális anyja legyen.



ha komolyat keresne az a nő, akkor pont korabeli férfivel kezdene. az meg, hogy 2 gyerekkel egy fiatalabb srácot keres egyáltalán nem azt jelzi, hogy komolyat akar. sokkal inkább, hogy örül, hogy kap valakit, a srácnak meg jó móka, aztán majd 5-10 év múlva keres egy másik nőt, és családot alapít.

2017. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon tapasztalatlanok és felszínesek vagytok, ha azt hiszitek, hogy az életkor ennyire mérvadó. Kizárólag személyiség kérdése, hogy kire lehet számítani, kivel lehet tervezni, ki fog veled maradni, vagy épp elhagyni, mert nem élte ki magát.

Szomorú azt látni, hogy az embernek az lesz az erénye, hogy megöregszik, és emiatt máshogy néznek majd rá, holott az érettség és az életkor nem egyenesen arányos. Csak is a személyiség fejlődésén, típusán múlik, hogy ki keres életre szóló kapcsolatot, vagy megy bulizni 40 éves koráig!

22 éves vagyok és sosem akartam kalandozni. Sokat foglalkoztam önismerettel, az emberek kiismerésével, bekategorizálásával, így már 2-3 éve pontosan tudom, hogy ki illene hozzám, mit keressek egy nőben. Ők viszont koránt sem tartanak itt.

Némelyik lánynak fingja sincs arról, hogy mit akar. Amikor megkérdezem, hogy ki illene hozzájuk, olyan válaszokkal jönnek, hogy: "legyen minimum 5 évvel idősebb, legyen jó magas, jóképű...stb". Azon kívül, hogy itt azonnal elkönyvelem agyhalottnak és lelépek, általában még előtte megmondom, hogy az én szintemet sem tudod hozni... mit akarsz egy nálam is idősebb férfitól, és ő mit akarna tőled ilyen hatalmas tudással??? A tinik választanak maguknak párt ilyen felszínes módon, ami még érthető, hisz gyerekek.

Én pedig nem tudok mit kezdeni egy tinivel... Főleg, hogy ők is évtizedekkel idősebb pasit keresnek, mert sokkal érettebbek a koruknál, Ők nem tudnának elbeszélgetni egy 22 éves kisfiúval...és egyéb ehhez hasonló orbitális baromságok :D Az egész szituáció nevetséges.

2017. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!