Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora lelki sokk után van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora lelki sokk után van értelme még társkeresésben gondolkodnom?

Figyelt kérdés
Elsősorban korombeli huszonéves csajokhoz írnám ezt a nem kevés pár sort, de érdemes elolvasnotok. Nemrég utaztam Horvátországba, több tengerparti turistaövezetben megfordultam, sétáltam a hangulatos - drága hotelektől és éttermektől hemzsegő - utcákon és azt vettem észre, hogy a 170 centimmel, mintha "Giantland"-ben járnék ugyanis nemhogy a pasik között (akik között egy 180 alattit sem láttam), de még a nők között is szinte kivétel nélkül alacsonyabb voltam. Hozzáteszem nagyon gyönyörűek a horvát/szláv csajok és egyben a szláv pasik is férfiasak illetve férfi szemmel is dekoratívak. Szóval én labdába sem rúghattam volna az idegen csajok között, amolyan kis nyári csajozós kaland formájában (amikor külföldön eltöltesz pár kellemes éjszakát velük és jó érzéssel gondolsz bele, hogy velük is megvolt, mert jópasi vagy). Láttam a szerelmes - tipikus 185-190-es pasi és 170-175-ös nő - párokat kézenfogva büszkén sétálni és egyúttal végre megvilágosodtam, hogy az én magasságommal mégis miért nem vagyok vonzó a csajok körében. Fájdalmas volt belegondolni, de egyúttal amolyan kiteljesedett őszinte belenyugvást éreztem és most már egy csajt sem tudok hibáztatni, akinek a magasságom miatt nem jövök be, mert látom, hogy tényleg nem lehet vonzó egy alacsony pasi, ha egyszerűen bőven van jobb és férfiasabb kínálat a társkeresési piacon. Nem tudok női aggyal gondolkodni, de most már nagyjából gondolom, hogy az alacsony vs magas pasi összehasonlítás olyan lehet, mint amikor havi 1-3 milliót keresel, de egy E osztályú Mercedes helyett egy használt Dacia Logant veszel. Amikor Mo.-ra értem, akkor sem múlt el ez az érzés, mert a megvilágosodás után itt is láttam, hogy miért vonzóbbak a magas pasik. Természetesen az utam során egy hozzám hasonló alacsony pasit sem láttam a fiatal barátnőjével (huszonéves vagyok). Azért hangsúlyozom a fiatal szót, mert én még fiatalon gyönyörökre vágyok a csajokkal nem megalkuvó érdekházasságra 2 eltartott gyerekkel meg 2 havonta 1 fintorgós szexxel. Szűz pasiként előbbiből még sosem volt részem. Szerintetek alacsony pasiként lehetek még sikeres a fiatal lányoknál vagy törődjek bele, hogy x év múlva esetleg lesz majd valakim és sosem volt részem szenvedélyes szerelemben/szeretkezésben?

2017. aug. 25. 14:40
1 2 3
 1/29 Blackfun ***** válasza:
97%

Nem unjátok még ezt a hülyeséget?

Három ismerőst tudok hirtelen akik kb a 170-et sem érik el. Az egyik most nősült, másik kettőnek meg barátnője van.

178 vagyok és nincs barátnőm, valami hiba csúszott a rendszerbe, vagy lehet, hogy 2 centin múlik csak?

2017. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Ha neked "lelki sokk" azt látni, hogy emberek boldogok együtt, akkor nagyon komoly bajok vannak a fejedben.

Alacsony pasik is találhatnak barátnőt, nem egy alacsonyabb pasi ismerősömnek van (nem ronda) barátnője, de az ilyen pesszimista, frusztrált, komplexusos szerencsétlenek 99,9%, hogy nem fognak senkinek se kelleni - érthető okokból.

2017. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Te tisztában vagy a "sokk" szó jelentésével? Szerintem téged még nem ért valós megrázkódtatás. Tényleg unalmasak ezek a sirámok.

23/N

2017. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

a 170 centijén nyavalygó srác visszatért?


tények:

- a magasság vonzó általában a nők számára

- alacsonyabbként is lehet párt találni

2017. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A magyarországi nők átlagmagassága 164 centiméter, így nem nehéz olyat találnod, aki alacsonyabb nálad. Az viszont igaz, hogy a nők előnyben részesítik a magas férfiakat, egy 160 centi alatti nőnek is lehet elvárása (ez konkrét eset), hogy a férfi legalább 185 centi legyen.
2017. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Megsúgom, én a 168 centimmel magasnak is számítok a lányok között, semmi bajom nem lenne veled, ha csak a magasságod lenne a "probléma", simán összejönnék veled ettől. A baj az, hogy a valós hiba nem a magasságod, hanem ahogy látod a világot és amennyire magadat sajnálod.

22/L

2017. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a 170 centi még csak nem is alacsony. De egy olyan ember, aki így gondolkodik és aki ezt az egészet lelki sokként éli meg, még havernak se kéne.
2017. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

162 cm vagyok. Volt olyan barátom aki pár centivel volt magasabb, volt 170-es is. Meg volt,aki elérte a 193-at.


De én sem jönnék össze veled, és nem a magasságod az oka.

2017. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Giant land. Persze. Jobban néz körül. És egy kapcsolat x év után is lehet jó. Ez serto másokra nézve. Fintorgos szex, persze. Én naponta azt latom, hogy a 168 centimmel rengeteg lánynak és fiúnak a feje tetejet látom.
2017. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
akkor én is kérdezhetek valamit? miért clickbait a kérdésed úgy amúgy? :DDD
2017. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!