Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony egyetemista pasinak mennyi esélye van egy ilyen kaliberű hihetetlenül dögös csajnál?

Figyelt kérdés

[link]

Most találtam erre a kézis csajra a google képkeresőben. Nem tudom, hogy nekik mi az ideáljuk - valószínűleg a hasonló életvitelű magas, sportos álompalik - de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy ilyen szép csajt láttatok-e már alacsony pasival kézenfogva sétálni. És ha igen, akkor az illetőről mit kell tudni (külső, belső, karrier)? Alacsony pasiként hogyan lenne esélyem egy ilyen csajnál? Vagy totál reménytelen? Az itt lévő csajok közül - aki hasonlít hozzá (cicás szemek, szexi orr és babaarc) - annak szívesen küldök képet privátban, hogy érdemben tudjon nekem válaszolni (persze feltételek esetén). A válaszokat előre is köszi.



2017. aug. 27. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha szimpi vagy neki akkor nem fogja érdekelni hogy alacsony vagy. Feltételezzük hogy magasabb vagy nála.
2017. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Alacsony pasiként sajnos semmilyen csajnál nincs esélyed.
2017. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Hihetetlen. A pasik panaszkodnak, hogy milyenek a lányok elvárásai, de az utolsó 120 vagy 40 kilós fiuka is bombanot akar

Semmi esélyed.

2017. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hihetetlenül dögös" :D

Tudom ez szubjektív,de én egy aranyos átlagos csajt látok a képen.

Milyen magas vagy?A férjem 172 cm és nagyon férfias,erős,izmos,jóképű,okos,családcentrikus,stb.Szóval van ezer 1 vonzó tulajdonsága,hiába alacsony.

2017. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Én már letiltanám az alacsonypasi vagyok sírni járok ide típusú kérdéseket mert valami eszméletlenül unalmas minden nap 20x ugyanazt a kérdést olvasni kicsit más körítéssel.

És biztos hogy ezt maximum 3-4 ember kreálja mert annyira unatkoznak ,ahelyett hogy elmennének csajozni ezerrel a strandra vagy mitomén hová..

2017. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4: Bárcsak minden csaj ilyen átlagos lenne... :D

Egyébként 170 vagyok.

2017. aug. 27. 13:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Az 1.70 az egyáltalán nem vészes.:)
2017. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#5: Eléggé vakon vagy, ha azt hiszed, hogy valami kis keménymag unalmában írogatja itt a kérdéseket. Tudod általános jelenség, hogy az alacsony pasiknak qrva nehéz helyzetük van a társkeresésben. Ez legalább olyan jelenség, mint a kövér nők helyzete. És ti is mit csináltok? Igen, kérdéseket írogattok ki az ideális női súlyról, molett testalkatról, ideális mellméretről stb. Tényleg annyira qrva nehéz nektek felfogni, azzal, hogy az alacsony pasikat ignoráljátok a férfi társadalom egy bizonyos szelete kerül konkrétan periférián kívülre a társkeresésben, ami komoly feszültséget gerjeszt egyéni és össztársadalmi szinten is?
2017. aug. 27. 13:09
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

1. A 170 cm nem alacsoní

2. ez a lány tényleg átlagos

3. a magasságodból csak te csinálsz problémát, a nők észre vsem veszik

4. a rinyálás miat tnem fogsz bnőd találni, mert a rinya pasikat senki sem szereti, a fene akar ilyennel még beszélgetni is

2017. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

És az segít ha értelmetlen kérdéseket ide írkálsz minden nap? Jobb lesz tőle a kedved? Vagy lesz tőle nőd?

Nem lesz. De ha végre tennél valamit a kinézetedért és elmennél csajozni akkor legalább adnál magadnak esélyt. Ha azt írom, hogy rengeteg 170 és alatti pasinak van nője akkor arra csak azt írod hogy ja de az kivétel és te személy szerint nem láttál egyet sem blabla..unalmas végtelen ismétlődő történet.

2017. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!