Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha nem szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem szeretitek a facebook-os ismerkedést, hogyan próbálkozhatnánk amikor pl. nem ismerjük egymást és nem valószínű a véletlen (és direkt) találkozás sem?

Figyelt kérdés

- társkereső kizárva -

Meglátok ott valakit mondjuk egy ismerős ismerősét, megtetszik, szimpatikus szeretném megismerni de a facebook-os ismerkedés nem nagyon jön be senkinek (amit megértek) akkor viszont mi lenne a jó megoldás?


25 F



2017. aug. 29. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy osszehozol vele egy veletlen talalkozast. Facebookon random alakokkal nem dumalok.
2017. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ismerősével a legkönnyebb összetalálkozni... Konkrétan minden haverom/barátom így talált párt, meg én is.. :D elintézed a "véletlen" találkozást, vagy megkéred az ismerősöd, hogy mutasson be titeket egymásnak...
2017. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez a lényeg, ha nem lehet összehozni véletlen találkozást akkor mi a megoldás?
2017. aug. 29. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"vagy megkéred az ismerősöd, hogy mutasson be"

Amúgy miért nem lehet?

2017. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem igazán értem mi a baj azzal ha bejelölöd Facebookon.


Én örülök neki ha valaki ezért veszi fel velem a kapcsolatot.

2017. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első: nem minden tündérmese. Ez a baj néhány lánnyal, semmi nem jó nekik. Elképzelik h h legyen, ha lehet akkor csak is úgy, mint a filmekben persze, és a többi lehetőség már nem is jó...


Engem is jelöltek már be facen.gyakorin is rám írtak.Azt néztem h milyen embert ismertem meg nem pedig annak módját(neten v személyesen) a lényeg úgyis az élmény, az ismerkedés és az érzések.


25f

2017. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, jól fogalmaztál!

a korábbi hozzászólónak: tegyük fel túl távoli ismerős ahhoz, hogy bemutassanak neki. Böngészd a tieid sok olyan van akikhez nem tudnál ilyen módon közelebb jutni.

2017. aug. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!