Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-20 éves fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk! Mennyire zavar titeket, ha a lány idősebb nálatok 2-3 évvel? Hány év korkülönbséget fogadnátok el a lány javára?

Figyelt kérdés
Ebben a korban nem érződik annyira már a korkülönbség, de nem tartom kizártnak, hogy valakit zavar ez a párkeresés szempontjából. Mennyire számít néhány év?
2017. aug. 31. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de engem nagyon izgatnak a fiatalabb fiúk. Szerintem őket se zavarja pár év.

20l

2017. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár 5 év is belefér. Sosem szerettem a fiatalabbakat.
2017. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit gond nálam. 18 F vagyok. Főleg ha szellemileg érettebb vagyok nála . Xf
2017. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalatom és ismeretség körömből adódóan - bár a kortól ez nem feltétlenül függ - a néhány évnél idősebb nőkkel jöttem ki jobban, legyen az párkapcsolat, vagy csak egy jó beszélgetés. Mint mindenben, ebben sem lehet általánosítani(!), de egy 28 éves nő ismerősömmel hihetetlenül jól el tudtam beszélgetni, annyira, hogy össze is jöttünk. Azóta vége lett, de valahogy teljesen másvilág volt, mint a tőlem néhány évvel fiatalabb nők (tapasztalat). Ők egyszerűen nem tudnak hozzászólni egy rakás komoly, életben jelentős témához, vagy egyáltalán nem tudok úgy elbeszélgetni velük, max. arról, hogy mikor és hányszor buliztak ennél vagy annál a havernál. Ezekből én kinőttem már és egyáltalán nem kötnek le...


A kérdésedre válaszolva egyáltalán nem zavar, sőt...De kiderült, hogy a barátnőmet zavarta.


25F

2017. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Engem is kissé frusztrált a dolog, főleg, hogy a volt párom csak egy évvel volt fiatalabb, de folyamatosan ezzel csesztetett. Ráadásul általában érettebbnek is tartanak a koromnál. :D


Amiatt aggaszt kicsit, mert a második szakomat 22 évesen fogom elkezdeni, és valószínűleg sok nálam fiatalabbal ismerkedem meg ott, nem szeretném, hogy a korom legyen a kizáró ok. Persze, lehet máshol is ismerkedni, de így a szakom vége felé úgy érzem, semmi időm/energiám a párkeresésre, úgyhogy valószínűleg ott fog ez inkább kibontakozni, ha már adott az új közösség.:) Engem nem zavarna, a múltbéli tapasztalat azt mutatja, hogy ilyen apróságokon(?) is lehet lovagolni..

2017. aug. 31. 19:11
 6/8 anonim válasza:
Bár én nem vagyok fiú, de mi barátommal 4 év korkülönbséggel vagyunk együtt, én 24, ő 20. Kétlem, hogy zavarná, mert akkor nem lennénk együtt már több mint egy éve.
2017. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-2 vagy még 3 belefér, de több nem.
2017. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok, a barátom 22:-) Egyikőnket sem zavar.

26/L

2017. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!