Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő akkor, ha azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha azok szeretnének velem kialakítani kapcsolatot, akikkel én nem, és fordítva?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem találom a párom, akik nekem tetszenek, azoknak én nem, vagy csak barátságot képzelnek el velem. Kissé kezd lehangolni pedig tudom, hogy én sem tetszhetek mindenek és ezt meg is értem. Nem érzem azt sem, hogy magasak lennének az elvárásaim, nem várok egy görög félistent.

Mielőtt jönnétek azzal, adtam esélyt azoknak akiknek tetszettem, hogy hátha, de nem váltottak ki belőlem semmi érzelmet. Annak értelmét meg nem látom, hogy csak azért összejöjjek valakivel, hogy ne legyek egyedül. Nincs is szükségem ilyesmire.

Leginkább lányokhoz szólna a kérdés, akik így jártak/járnak. Ti mit csináltatok, vagy mi a 'megoldás' erre? :(



2017. szept. 1. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem válaszolnak a lányok, itt egy gondolat.

Türelmesnek kell lenned.

Nem fog örökké tartani az, hogy mindig "keresztbe" ismerkedik az ember. Egyszer elérhető lesz aki neked tetszik, és egyszer majd olyan fog tetszeni, aki összejön veled.

Persze lehetnek gondok, amiről nem írtál, pl. hogy magas elvárásaid vannak, miközben te nem vagy azon a szinten, mint a kiszemeltek. Jönnek majd olyan szövegek, hogy ez nem így van, de hidd el, vagy külsőleg, vagy intellektuálisan, vagy akárhogy máshogy azonos szinten kell lennie a pároknak. A legjobb, ha mindenben így van, de az ritka.

2017. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak akik csak olyanokat talalnak vonzonak akikrol latszik hogy nem fogjak viszonozni. Menj pszichologushoz.
2017. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint Te. Én is próbáltam nem egy olyan kapcsolatot, ahol az illető nem tetszett, de normálisnak tartottam, ezért megpróbáltam. De persze bennem sem alakult ki különösebb érzelem.

Én magamból kiindulva sajnos amikor nem működött valakivel, annak az oka mindig ex volt. Nem tudom, hogy nálad esetleg nincs-e ilyen probléma.

2017. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Vannak akik csak olyanokat talalnak vonzonak akikrol latszik hogy nem fogjak viszonozni."


Soo true... :/

2017. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!