Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, akit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akit már megcsaltak? Vége lett a kapcsolatnak vagy meg tudtátok bocsátani?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát engem mindenki megcsalt és meg fog csalni. El kell majd néznem, mert nem érdemlek többet ennél.
2017. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1 kivételével mind megcsalt. Nem nézem el és nem is fogom. Ebből látszik mennyit is értem a szemükben. Pont emiatt nem fogok megbocsájtani. Minden ember jobbat érdemel egy olyan párnál aki megcsalja.
2017. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az akkori barátom rajtam kívül tartott titokban még egy barátnőt. Nem egy városban laktunk.

Nem tudtam megbocsátani. Azonnali szakítás volt, hiába magyarázkodott. Azóta a másik csaj is szakított vele... Soha többet nem tudnék megbízni egy ilyen emberben.

22N

2017. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt, bár akkor már eléggé szétesőben volt a kapcsolatunk, szóval valahol számítottam rá. Valljuk be, ha az embert havonta keresi a párja, és mindig megy az alibigyártás, hogy most épp miért ne, miközben te a legelhavazottabb időszakaidban is találsz rá időt... Ott valami nem oké.:)


Visszagondolva, mindent beletettem szerintem abba a kapcsolatba, amire aktuálisan képes voltam, nem voltam az a srác után esdekelős fajta soha, de azért nem panaszkodhatott, hogy bármiben hiányt szenved. Talán ez baj is lehetett, mert észre kellett volna vennem, hogy egy ideje nem megy oda-vissza az igyekezet, de úgy vagyok vele, hogy ha ezzel nem tudom kivédeni a megcsalást, akkor nincs értelme együtt lenni. Sem előtte, sem utána senki sem csalt meg, mindenkivel meg tudtunk időben beszélni minden zavaró dolgot, igényt, akármit, vagy inkább szétmentünk.


Ha teszem azt, olyan lenne, hogy nem tudok valami miatt beletenni a tőlem aktuálisan elvárható 100%-ot (nyilván a kötelesség fontosabb olykor) a kapcsolatba, mindezt önhibámból (leszaromságból, önzőségből), és így csalna meg a párom (bár nem hiszem, hogy ilyesmi előfordulna), akkor azt mondom, még ha baromi gerinctelen húzás is, hogy oké, ha akarjuk ezt folytatni, akkor megbeszélhetjük, hogy miért volt erre szükség, vagy mi volt a baj. Szóval látok rá esélyt, hogy helyre akarjak tenni dolgokat, ha megcsalnának, de nagyon helyzetfüggő. Ha amúgy nem látnám a kölcsönösséget a kapcsolatban, meg egy pár hónapos induló kis szar lenne, gond nélkül megszabadulnék az illetőtől. Ha évekről beszélünk, és van az egészben megbánás meg minden, akkor talán.. Bár attól is függ, milyen ez a megcsalás. A csók történhet hirtelen felindulásból. Az ember viszont nem kúr meg véletlen nőket csak úgy...

N

2017. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltak, de mivel 8 hónapos volt a fiam, adtam még egy esélyt. (ha nem lett volna pici gyerekem, akkor nem kapott volna)

Megint megcsalt, kirúgtam.


Két dolgot szűrtem le belőle:

- aki ilyen típus, az megteszi legközelebb is

- a BETEGESEN féltékeny pasi vagy mentálisan beteg, vagy rendszeresen félrekúr és önmagából indul ki.

2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Exfeleségem megcsalt, én nem tudtam megbocsájtani.

Elhagytam, azóta egyedül. De még mindig jobb mint egy rossz kapcsolatban!

2017. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok. A privizőknek üzenném hogy a történet 4 éve történt, tehát teljesen jól vagyok és jelenleg van barátom akivel boldog vagyok, tehát nem ismerkedek. Köszönöm ha tiszteletben tartjátok!

22N

2017. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A volt Férjem sorozatosan megtette.

Még gyereket is csinált a házasság alatt másnak.Minek maradtam volna vele?Jó döntés volt a válás, 11 év után sem bánom.Sosem fogom elnézni senkinek sem a megcsalást.Megtette, vállalja a következményeit.

2017. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Ez vicces, nekem is írtak, pedig nem is vagyok nő (igaz nem írtam nemet a válaszomnál, de biztos azt gondolták, hogy akit mindenki megcsal az csak nő lehet. Hát nem.)

2017. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Férfi vagyok és engem is megcsaltak. Nem csak a férfiak lépnek félre. Pedig mindent megkapott tőlem. Szerettük is egymást nagyon. Még is megtörtént. A nők nem tudják mit akarnak. Nem kell nekik a jó!
2017. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!