Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem is létezik ideális férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is létezik ideális férfi?

Figyelt kérdés

Én eddig hittem benne, és azt hittem, megtaláltam. Megfelelt mindenben, ami számomra fontos. Külső-belső tulajdonságok, szokások, jövőkép, szex... mindenben tökéletes volt számomra. Még talán jobb is, mint a tökéletes. Főnyeremény. Egy baj volt vele: ő neki én nem voltam az, nem tudott belém szeretni. Emiatt szakított velem.


Most vesztettem el a reményt. Megtaláltam azt, akit akartam, de neki nem voltam fontos, nem voltam neki senki, csak egy kis időtöltés.


El vagyok keseredve. Nem voltak nagy igényeim, de most, hogy vele találkoztam, talán megnőttek... nem hiszem, hogy találok még egy ugyanilyet, csak azzal a különbséggel, hogy szerelmes belém.


Nem is találja meg mindenki a számára legjobbat??


22/L


2017. szept. 2. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
de létezik! a párom :)
2017. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki pótolható. Ez itt is igaz. Nincs olyan hogy ideális, ebben a férfiban is volt hiba biztos, de beleestél és nem láttad. Jön a következő, fel a fejjel! :)
2017. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Egy férfi elhagyott téged. Te következtetésed: Nincs ideális férfi.


Sziporkázó logika.

2017. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Olyat keress, mint amit nyújtani is tudsz...
2017. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Ez az érzés normális, de el fog múlni. Idővel már nem fogod azt gondolni, hogy ő volt a tökéletes számodra.
2017. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez, csak a rózsaszín köd volt részedről.
2017. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

De létezik, az álmaidban! Meg persze sok nőnek az épp aktuális pasija is ideális szerinte, de csak addig amíg együtt vannak, utána már a következő lesz ideális, sőt tökéletes :D


Nem, nem találja meg mindenki a számára a legjobbat, mert sokszor észre sem veszi, vagy lepattintja még mielőtt megláthatná.

2017. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Az én álláspontom: többször azt hittem, megvan a tökéletes nő. Utána, mikor sokadszor ejtettek pofára, már csak az ideálisra vágytam, most pedig, 10 év viszonylagos sikertelenség után a kompromisszumban hiszek. A valóban értékes kapcsolat szerintem az, mikor nem az ideálokat hajkurásszátok, hanem el tudjátok fogadni a másikat olyannak, amilyen.
2017. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
a húsvéti nyúl se igazi :D
2017. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Ahogy nő sem.
2017. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!