Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem jön be, megéri erőltetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön be, megéri erőltetni?

Figyelt kérdés
Már majd 1 éve ismerem a srácot. Voltunk már társaságban bulizni, de pár hónapja randizgatunk. Viszont én nem érzek iránta úgy, ő viszont szerelmes belém. Mindenki azt mondja h ne szakítsam meg vele a kapcsolatot meg erőltessem kicsit mert rendes srác. Szerintetek? Volt már h vki így volt és aztán szerelmes lett végül az illetőbe?
2017. szept. 3. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
igen, volt.
2017. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben?
2017. szept. 3. 13:19
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Nekem igy lett az elso kapcsolatom. Soha tobbe. A ram gyakorolt nyomas teljesen elvette a sajat itelokepessegemet (bar csak 17 eves voltam), es vegul 2 evet lopott el az eletembol ez a hulyeseg, csak mert "az xy olllllyan rendes fiu!".
2017. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

Mazochista vagy, erőltessed nyugodtan.

Mondjuk én nem tenném, hogy olyannal legyek, aki iránt nem érzek semmit.

2017. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is így vélekedem. Csak nem akarom megbántani. Barátként szeretnék vele kapcsolatban maradni. De úgy tűnik ez reménytelen.
2017. szept. 3. 13:27
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt ilyen, mindenki körülöttem mondta, hogy de milyen rendes srác, meg bátorítottak, meg nehogy már csak azért, mert másba vagyok amúgy szerelmes (LOL) ne legyek vele együtt.... Megpróbáltam, nagyjából két hétig bírtam, és többet ártottam szegény srácnak, mint használtam. Szegény beleélte magát abba, hogy mi együtt vagyunk, aztán nagyot koppant, amikor mondtam, hogy bocs, mégse. Könnyebb lett volna mindkettőnknek, ha nem megyek bele.
2017. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Nőként, ha külsőre nem tetszik, soha nem fogod férfiszámba venni és nem fogsz beleszeretni.
2017. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Tizenhármas ***** válasza:
100%
Ha tisztában vagy vele, hogy nem érzel "úgy" irnta, felesleges erőltetni. Te sem foghod jól érezni magad egy olyan kapcsolatban, vele szemben pedig nem fair, hiszen amúgy lenne esélye olyat keresni aki szereti.
2017. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször volt, hogy olyanok udvaroltak, akik egyáltalán nem tudtak semmiféle lázba hozni..Rendesek voltak, kedvesek, de ennyi. Megszakítottam velük a kapcsolatot (persze nem csak úgy, hogy eltűntem), mert az ilyenekkel felesleges erőlködni. Csak a drága időtöket pazaroljátok, plusz tényleg összetöröd a másik szívét, aki beleéli magát a kapcsolatba.
2017. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

5!


,,Én is így vélekedem. Csak nem akarom megbántani. Barátként szeretnék vele kapcsolatban maradni. De úgy tűnik ez reménytelen."


Hagyjuk, hogy barátkènt kapcsolatban akarsz Vele maradni...

Ezzel csak ártasz szegèny srácnak, mert nem tud tovább lèpni

A másik meg ha lesz pasid azzal mèg nagyobb fájdalmat okozol Neki+ a pasid nem is fogja megtűrni ès ha koppintod hosszabb idő után akkor mèg többet ártasz Neki.


Szèpen köszönjetek el egymástól mèg most mert kèsőbb csak rosszabb lesz!!!

2017. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!