Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez egy hiteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy hiteles PUA? Érdemes megrendelni a csajozós oktatóanyagait?

2017. szept. 3. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze. 2 példányban. Hiteles PUA? Besirok.
2017. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Nem érdemes.

1. Pénzkidobás

2. Értelmes nőt ilyen csajozós praktikákkal nem fogsz találni.

2017. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg, akár milliókat megér:)
2017. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ránézek erre a pasira és a hányinger jön rám..
2017. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
SEMMILYEN hazai PUA-anyagért ne fizess egy fillért se (a külföldieket - amiket érdemes tanulmányozni - letöltheted ingyen vagy megnézheted Youtube-on).
2017. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút nem vágom, hogy a "hiteles" és a "PUA" hogy férhet meg egy mondatban...
2017. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A PUA az csak egy kábításos üzlet ami arról szól hogy egyes szerencsétleneket jól lehúzzanak pénzzel és mellette olyan dolgokra vegyék rá amivel csak saját magukat alacsonyítják le.

A lányok, nők többsége már annyira ismeri a módszereiket mert sok esetben mindig bepróbálkoznak PUA tudással rendelkezők hogy már szinte kinevetik őket. Felejtsd el ezt a PUA dolgot. Előttem írta egyik válaszoló hogy a külföldi anyagok érnek valamit ráadásul ingyenesek, de én véleményem szerint az sem vezet kellő eredményre.

2017. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ember, a képes ilyenen agyalni, hogy hiteles- e ez a PUA? Atyavilág!
2017. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:

#9. Tom Torrero nekem kicsit eroltetett, valahogy nem passzol az o stilusahoz az amit oktat.


Kerdezo, nekem baratom Adam, s szerintem hiteles, mar amennyire az anyagait ismerem. Viszont nem tudom milyen anyagai vannak, mert o vegig jarta a rangletrat, s ezt o is mondta, hogy fogja a fejet miket tanitott meg a "karrierje" elejen. Szoval vigyazni kell vele, mert nem minden tole szarmazo anyag jo. Az utobbi par evben osszesimult a stilusa Mark Manson-eval. Akinek a konyve a Pua Biblia.

En azt javaslom, ha erdekel maga a tema, akkor erdemes megtanulni jol angolul, amiket a 9-es valaszolo linkelt tokletes anyagok. Par honapot raszansz s fogod erteni, Owen egy kis akcentussal beszel, ne vele kezd.

Csak zarojelbe, (Amugy azert ez mar nekem kinos, hogy A valaszolok, nagy resze, Adam kulsejet vagy a Pua-t szidta, de a video tartalmarol egy szo sem esett..)

2017. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!