Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pasi képes lenne "ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi képes lenne "ismerkedni", szédíteni egy nőt 4 hónapom keresztül, ha csak le akar feküdni vele?

Figyelt kérdés
Vagy kialakulhattak már nála is komolyabb érzelmek ennyi idő alatt? Ha csak szexet akarna, de idáig nem volt, már kiadta volna az utamat, nem? Ő viszont ugyanúgy keres, ír, egyre többet és gyakrabban, és már 4 hónapja ez megy. Mi lehet itt a szitu?
2017. szept. 8. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szexel ő csak nem veled. Ne legyenek illúzióid. Na meg tök mindegy meddig húzod az első szexet, nem az dönt hogy mire leszel utána alkalmas. Van aki jobban teper az elérhetetlenért, aztán megkapja és szia. Az már csak a te hülyességed, ha fél évig ismerkedsz így, beleszeretsz és aztán esel pofára. Na most melyik a jobb? Első szex amikor akarod taktika nélkül max utána nem találkozol vele vagy első szex több hónap után nagyrészt már érzelemmel és akkor nem találkozol utána vele? Mindkettőnél meg van az esély hogy pofára esel de az is hogy nem.
2017. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Hát hogyne lenne képes! Amellett persze Ő éli az életét.

De persze kialakulhatnak komoly érzelmek is, bár azért kevés olyan pasi van aki 4 hónapon keresztül képes energiát fektetni abba,hogy szédítsen egy nőt minden pozitív visszajelzés nélkül.

2017. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon téves hit,hogy ha nem adod magad egyből oda egy férfinak,akkor többre mész nála. Ilyen nincs,és nem is volt. Ha rá vagy hangolódva valakire érzelmileg is,akkor mi a fenének kell szivatni az embert is meg magadat is? Sokkal gördülékenyebben halad a kapcsolat szex után, tabuk nélkül,mint itt húzni a mézes madzagot és sóvárogni hogy vajon mit akar..?!
2017. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerinted nem lehet melletted más? Dehogynem.
2017. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, de valószínűbb, hogy nem csak játék ez neki.


Igazából szerintem egy ilyen esetben jobb reálisnak lenni: mennyi az esély rá, de most komolyan? Persze, van, akivel előfordult, de azért elég vaknak kell lenni az egyik oldalon, és jó nagy g*cinek a másik oldalon, hogy valaki képes legyen érzelmeket hazudni. Úgy értem, nyilván más, ha két ember csak eldumálgat hónapokig, és más az, ha hoz kisebb-nagyobb áldozatokat, meg vannak olyan megnyilvánulásai, amik azért utalnak arra, hogy több is van.


Mindent összevetve, persze, benne van ez is a pakliban, de hogy őszinte legyek, ha valakivel elvoltunk ilyen sokáig, akkor nálam ez egy win-win szituáció. Ha szexelünk egy jót, akkor legalább nem egy idegennel tettem, ha lesz folytatása, akkor meg pláne jó.


Ez a "lefekszünk és otthagy" dolog csak akkor fáj, ha az egyik fél szerelmes, a másik nem. Viszont úgy gondolom, hogy azért az ember felnőtt korára nem tud csak úgy belehabarodni "indokolatlanul" bárkibe, és esett már annyiszor pofára, hogy tudja, honnan "biztonságos" elmélyedni az érzésben, és mennyi kockázat fér bele.


Kövezzetek meg, de én kicsit azért soknak tartom a négy hónapot ahhoz, hogy semmi ne történjen, ami ezt el tudná dönteni valamelyik irányba.

2017. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk. Tudom, hogy van más, mert elmondta. Mindent elmond igazából, tényleg jól ismerjük már egymást - viszont még nem találkoztunk mert messze lakunk egymástól, ezért sem lehetett szex, nem pedig azért mert nem adtam oda magam.
2017. szept. 8. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit hozzátennék, hogy ezt tényleg nem lehet kivédeni várakozással -ahogy előttem is írták. Nyilván nem kell első randin szexelni, de azzal semmit sem ér el az ember, hogy csak ezért nem lép a másik felé, vagy engedi magához közelebb. Így van ez a házasság utáni szexszel is, túl sok embert láttam már félrelépni ilyenek miatt.
2017. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, ez így már teljesen más... Nem is találkoztatok? Úgy baromi nehéz valakibe beleszeretni...
2017. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De igen, találkoztunk, az előbb arra értettem, hogy randi konkrétan nem volt. Kollégák voltunk egy ideig, én ingáztam oda, ahol ő is lakik, így persze találkoztunk, beszélgettünk is de csak mint munkatársak. Aztán én váltottam, és azóta nem volt tali.
2017. szept. 8. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Van olyan ember,aki képes rá.Van olyan,aki csak akkor teper,ha komolyak a szándékai.Ez igazából tényleg csak az első együttlét után derül ki.Persze nyilván csak akkor fektet valaki energiát az egészbe,ha van motivációja,ami lehet a nő felé táplált érzelem éppúgy,mint az álló farok.Esetleg a kettő kombinációja.
2017. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!