Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány ilyenkor elérhető Facebookon van értelme foglalkozni vele? 23/F

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 04:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NA most a kettő hogy függ össze?
2017. szept. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mit akarsz tőle?
2017. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
????? Wtf??
2017. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ááááá! Nem. Rendes lány ilyenkor föz, takarit. Csak a ribik lognak ILYENKOR a facen. (Igy gondolod?)
2017. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én bäsztatásnak érezném. Azért is szeretek éjszakai életet élni, mert végre békénhagy a sok idióta, és ellehetek a gondolataimban, meg a saját világomban. Vagy azért, mert valami nem hagy nyugodni, de akkor meg megint púp a hátamra más ember.


Amúgy nem szeretem az ilyen stalkereket, akik kifigyelik, hogy mikor vagyok fenn, és néha betalálnak, esetenként számon is kérnek, hogy miért nem alszom.


Mert nem. Aki közel áll hozzám, annak úgy is elmondom, a többi meg csak bosszant.


Nem akkor kell írni, mikor az illető online elérhető, mert ha fontos vagy, úgy is reagál egy napon belül, utána meg várni fogja az üzeneted, ha meg nem ér rá, vagy nem érdekled, akkor sem fog visszaírni, ha amúgy elérhető. Rám legalábbis jellemző hogy a háttérben megy az a szar, mert úgy felejtem, aztán érdekli a fenét, ki mit csinál rajta.

2017. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem csak szimplán zavarna ha együtt lennék valakivel és állandóan azt a szart nyomkodná.
2017. szept. 10. 17:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy bejelentkezve maradt? Én pl állandóan elérhető vagyok facen, mert a munkám jelentős részét ott kell intéznem. De attól még nem nyomkodom mindig. Vagy aki eléehető facen, az bele van buzulva?
2017. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak mobilon facebookozik, ott is böngészőből, mert sosem elérhető, mindig csak azt írja ki hány perce volt aktív. Tehát ez a bejelentkezve maradós elmélet az ő esetében nem állja meg a helyét.
2017. szept. 10. 17:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Es te mit csinaltal itt 04:21-kor? Veled erdemes figlalkozni?
2017. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát aki 4:21-kor nem alszik, hanem facezik, az nem komolyan vehető. Oké. Ma ia tanultunk valamit, gyerekek.
2017. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!