Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasság mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság mennyire befolyásoló tényező egy kapcsolatban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megtetszett egy nagyon csinos lány, de nem merek közelíteni felé... Az oka, hogy olyan magas, mint én, lány létére magasnak mondható, 180 cm magas a lány. Én úgy gondolom, hogy az ilyen magas lányok magasabb párt is szeretnének maguk mellé. Nekem idáig mindig alacsonyabb termetű barátnőim voltak 160-165 cm volt az átlag magasság. Most olyan fura lenne, hogy olyan magas lenne, mint én. Volt valaki hasonló helyzetben?
2017. szept. 10. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem lenne fura ha ugyanolyan magas a par ket tagja. Sot szerintem abban sincs semmi kivetnivalo ha a ferfi picit alacsonyabb. Ha ket fejjel lenne magasabb a lany az mar "ok tudjak" kategoria es eleg ritka de ez igy amit leirtal teljesen atlagos dolog. Ha nornalis onbizalmad van a lanyt sem fogja zavarni.
2017. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
21%
Elég nagy az esély rá, hogy magasabb faszit szeretne magánál. A nőknél ez minimim 10-15 centis difit jelent.
2017. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak annak okoz problémát aki folyton ezen kattog és persze azon, hogy a "külvilág szemében....." Érdekes én látok néha tök boldog párokat ahol a nő ballerina cipőben is 10 centit ver a férfira és jól elvannak.

Ha neked ez probléma akkor ne keress ilyen lányt, arra meg magasról tegyél, hogy a lányok milyen párt képzelnek el maguk mellé pláne, ha ez puszta feltételezés.

Én is szólítottam már le NB1-es kosárlabdázó nőt akivel ma is összefutottam és ő köszönt előre. Jó, nem lett belőle semmi, de nem kell beszarni, sosem tudhatod mit hoz a sors és melyik lánynak fogsz így megfelelni.

2017. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

180 centisen baromi nehéz magasabb pasit találni. Én ilyen magasan összeteszem a kezem, ha legalább velem egymagas valaki. :D Szóval ha emiatt nem mersz kezdeményezni, akkor hajrá, tuti nem lesz belőle gond.

Viszont a kérdésed második feléből azt érzem, hogy inkább neked lenne zavaró a magasság. Ez esetben viszont belekezdeni is felesleges, mert ez elég fix tényező, és ha frusztrál, annak csak rossz vége lesz.

2017. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es belinkeljem a multkori kerdesem? Azt fejtegetem benne, hogy 180 centimmel mindenkitol eltorpulok ferfikent, mar a gimis lanyoknal is :D A sracokrol ne is beszeljunk, a 30 ev alatt ferfiak atlagmagassaga szerintem kb 185 centi. De ebbol is latszik, hogy minden csak nezopont kerdese :D
2017. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

178 vagyok, szoval nagyjabol aterzem a lany helyzetet.

Engem zavar, ha alacsonyabb egy srac, sott, azonnal szelektalja az agyam elso latasra az alacsonyabb ferfiakat, egyszeruen, mert tudom hogy csak feszengenek veluk egy kapcsolatban,zavarna. Az viszont mar nem, ha legalabb olyan magas mint en, onnantol belefer kategoria, szerintem o is igy lehet valoszinuleg, mivel egy alacsony vagy normal magas lany konnyen mondhatja, hogy csak magasabb fiukkal all szoba, de mi magas lanyok azert kompromisszum kepesek vagyunk, legtobb esetben. :D

Siman probald meg, ne parazz, ha nem jonne ossze, nem a magassag lesz az oka valoszinuleg.:)

2017. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 Tuti nem egy bolygón élünk. :D Párom speciel egymagas velem (éljen), de rajta kívül csak alacsonyabb párjaim voltak világ életemben, sőt, ismerősi körben is ugyanez az átlag, egy-két kivételtől eltekintve. Kollegák között is egy kezemen tudom számolni a magas férfiakat, pedig elég nagy cégnél dolgozom. :)


Anyámék gyerekkoromtól kezdve cukkoltak vele, hogy sámlit kell venni a pasimnak, ha lesz. :(

Szóval én totál boldog vagyok attól, ha nem kell lenéznem egy pasira. :D

2017. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A scarface c. filmben is szép párt alkotott Tony is Elvira. Kb ők is egymagassak voltak:D

A kérdésedre a válasz, hogy szerintem nincsen semmi rossz abban ha egymagassak a párok. Ez ne legyen elég ok arra, hogy nem próbálkozol be.

Haverom 170 centisen 175-178 centis lányokkal is összejött már;)

2017. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, a párom 4 cm.rel alacsonyabb nálam, mágis fülig bele vagyok zúgva.


28n

2017. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelmes embereket nem zavarja. Viszont az emiatti komplexus már kevésbé tolerálható.
2017. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!