Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalak használati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak használati szabályai? Többi lent

Figyelt kérdés
Első sorban lányok válaszát várom. Vannak a társkeresési oldalakon íratlan szabályok? Azt tapasztaltam hogy egy adott társkeresőn 10-ből 9 lány még csak arra sem méltat hogy visszaírjon. Általában ilyenekkel szoktam rájuk írni hogy: "Szia, tetszett az amit magadról írtál, szerintem hasonló az érdeklődési körünk és imádom a barna szemeid(vagy valami bók ami épp illik rá) Szeretnélek megismerni, ha nincs ellenedre." Esetleg ezzel a stílusú szöveggel lehet a baj? Szerintem nem létezik hogy 10-ből 10 csajnak olyan szinten legyen visszataszító a képem, hogy még csak vissza sem ír. Nem nézek ki rosszul (abszolute nem egyéni vélemény.) személyiségem is tökre rendben van (nem 1-2 barátom van, alapvetően egy átlagosan népszerű srác vagyok) mégsem ad nekem esélyt egy lány sem. Mielőtt valaki félre értené, nem hiszti szempontjából írtam ezeket le, csak tanácstalan vagyok hogy ez mégis miért lehet?

2017. szept. 12. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

"10-ből 9 lány még csak arra sem méltat hogy visszaírjon"


Azért mert ez a 9 lány nem társkeresés miatt van fent, hanem ego polírozás miatt.

Ha kevés a like fb-on valamelyik képük alatt, akkor felnéznek a társkeresőre, elolvassák a sok nyáladzós üzit, és már meg is van a napi ego növelő koktéljuk.

2017. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

1. Mondat: meg rendben

2. Mondat: furcsa. Nem igazan tudhatod hogy mi erdekli ismeretlenul.

3. Mondat: na ez az igazan gaz. Ennel mar csak az lenne gazabb, ha a melleit dicserned.

2017. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1. Én nőként nem szeretem idegenektől ezeket a bókokat: "imádom a barna szemeid" Kb. minden második nőnek írhatsz ilyet, ez személytelen, ráadásul ilyeneket inkább akkor érdemes mondani valakinek, ha már a párod, és jól ismeritek egymást. De akkor se ilyen bókokból álljon az egész kapcsolat, mert nem lesz hiteles. Időnként el lehet ejteni egy ilyen megjegyzést, de nem szappanoperában élünk (én legalábbis biztos, hogy nem).


2. Sok a valótlan felhasználó, akár a rendszer generál, akár tesztként regisztrálnak pl. pasik női profillal, vagy valakit a rosszakarója tesz fel ilyen oldalra.


3. Én voltam már fent olyan társkeresőn, ahol előfordult, hogy egy üzenetet nem azonnal, hanem csak napokkal, hetekkel később kaptam meg, amikor már nem volt aktuális. Aztán persze én lettem bunkónak elkönyvelve, mert nem válaszoltam szinte azonnal, hanem csak amikor megkaptam, és írtam, hogy elnézést, ez csak most érkezett hozzám. Nem tudom, mi az oka, rendszerhiba vagy más.

2017. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Hogy pár dolog ne maradjon tisztázatlanul: 2. "Tetszik az amit magadról írtál": Van fent neki bemutatkozó szöveg ami alapján ráírok, megtetszett, hasonló dolgok érdeklik mint engem, általában ez erre való, hogy ne csak pár kép alapján döntsem el, érdemes lehet-e foglalkozni vele, és mint írtam is: általában a lány sajátos jellemvonásait dicsérem, lehetőleg azokat a dolgokat amivel látom hogy sok munkája volt, a "deszépszemedvan" csak egy általános példa volt. 2: Főleg badoo-n és Tinderen szoktam írogatni. Badoo-n kijelzi ha elolvasta a hölgyemény az üzenetem, (Tindert csak nem rég kezdtem el használni, és nem is foglalkoztam különösképp még vele.) 10-ből 10 lány elolvassa és úgy nem méltat válaszra. 3. Csak olyanokra írok akik telefonszámmal és fényképpel is igazoltak. Valami ötlet így?
2017. szept. 12. 17:22
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

"Kb. minden második nőnek írhatsz ilyet, ez személytelen, ráadásul ilyeneket inkább akkor érdemes mondani valakinek, ha már a párod, és jól ismeritek egymást. De akkor se ilyen bókokból álljon az egész kapcsolat, mert nem lesz hiteles."


Én ezzel maximálisan egyet is értek. Ugyanakkor a legtöbben mégis azt kritizálják, hogy személytelenül írsz nekik. De hát könyörgöm, hogy írhatnál bármi személyeset, ha nem is ismered? Pont azért írsz neki, mert szeretnéd megismerni. Erre sokan mondják, hogy az adatlapja alapján kellene személyeset írni, de hát az megint csak nem hiteles...

2017. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Pontozzatok le, de én nem írok vissza senkinek, akin nem látszik, hogy szokta használni az agyát. Ki van töltve rendesen az adatlapom, ott egy halom infó, ha valaki abból nem tud dolgozni és ilyen "senkit sem érdekel" kategóriás haszontalan szar sablonokkal jön, hogy: mizu, hogy telt a napod, mi a terved mára, mesélj magadról, és társai, akkor nem engem keres.


Írtam már rá fiúra én is, és volt bennem annyi, hogy megnézzem, mit tudok addig róla, a képei, a leírása, esetleg a megjelölt lakhely/munkahely/suli alapján. Ha abszolút nincs semmi, akkor meg kitalálok valamit magamtól, amire lehet válaszolni rendesen, és nem untatom vele.


Lehet, hogy csak én nem csinálok, nagyipari ismerkedést, de mindig is szánalmasnak tartottam, ha valaki ezt egy gyártósornak fogja fel, ahol majd a másik produkálja magát, neki pedig elég csak minimális erőfeszítéseket tenni nulla fantáziával és nulla gondolkodással.


Az illemről meg az igénytelenül összeb.ott írásról/ retkes tükrös képekről ne is beszéljünk. Nem akarom elhinni, hogy valaki ennyire leszarja azt, hogy mit kommunikál a világnak magáról a közönséges/lusta/fantáziátlan viselkedésével. Vagy ha ennyire nem akar jó benyomást tenni, akkor ne csodálkozzon, ha valaki tovagörget, és hagyja a fenébe, és azzal foglalkozik, aki tud elfogadható és érett módon is önmaga lenni. A kényszeresség és a folyamatos szerénykedés/bocsánatkérés/szerencsétlenkedés is ugyanilyen, csak az meg az ellenpólus.


Sajnálom az erős nyelvezetet, de tényleg felcsesz, hogy ennyi ostoba ember van társkeresőn. Meg amúgy is.

21N

2017. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ez a szeretnélek megismerni dolog is olyan, hogy bässzameg, ezért vagyunk itt, nem? De most komolyan, az fogyatékos, aki nem azért van társkeresőn, hogy megismerjen egy másik embert.


Egyébként meg mind szép és jó, amit írsz, de akkora sablon, hogy leszakad a plafon tőle. Ehhez sem kell sokat gondolkodni, meg foglalkozni a lánnyal és azzal, amit megadott magáról...

2017. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"Csak olyanokra írok akik telefonszámmal" - Na, én pl. a telefonomat nem használom ilyenekre. Tehát eleve kiestem az olyanoknál, akiknek ez fontos.
2017. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
"De hát könyörgöm, hogy írhatnál bármi személyeset, ha nem is ismered?" - Mondjuk ezért töltöttem ki annak idején az adatlapot, vagy raktam fel több képet, hogy abból indulj ki. Sokan még ehhez is lusták, csak írják a sablont, mint a futószalag munkások. :-)
2017. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagyok és már nagy is. Szintén használok ism. oldalt. Beállítottam, hogy x-y-ig korosztályt keresek. Miért válaszolnék már a fiam korosztályának? /Nem akarok én senkit felnevelni már.:-)/A fotók, csak akkor nyílnak meg, ha ráklikkelek. Ezt a másik fél is észleli. Nagyban viszont a legtöbb férfi vagy halat fog a kezében, vagy félmeztelen van és vigyorog, mint a tejbe tök.Utálom a lüktető szívet, az ibolyacsokrok smajlikat.Haragszom, ha profilképnek egy 12 évvel ezelőttit rak fel, aztán a negyedik képnél látom, mennyire megviselte az élet, 45 helyett 54-nek is mondható. Gyűlölöm a privát képeket. Küldjön annak, akivel már e-mailt cserélt, de azt ott. Nem értékelem a bókokat elsőre, hogy szép a bőröd, meg csillog a szemed, meg ilyen zagyvaságok, az elő 10 percben. Ne érdekelje az első beszélgetéskor, hogy mennyit keresek, mert ezzel maga alatt vágja a fát, hiszen nem lesz második ilyenkor. Nem akarok szexelni két, de még három társalgás után sem.Uhhhhhhh. Egy szuszra ennyi. Remélem segítettem kicsit földi "sirámaimmal".
2017. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!