Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lánynak is nehéz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is nehéz komoly párkapcsolatot kialakítani férfiakkal?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy csomó pasi a 20-as éveiben szexet akar. Akiknek arra van szükségük meg is találnak. De akik komolyat akarnak abból nagyon kevés van és általábam ők mindig szerelmesek egy számukra elérhetetlen nőbe. Ti mennyire tapasztaljátok ezt? Hogy van ez?
2017. szept. 12. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En eddig csak olyan ferfiakat neztem ki magamnak, akikkel komoly kapcsolatunk lett utana. Volt, akinek nem ez volt a legelso szandeka de vegul is vele is komoly lett. Szoval en pl egyaltalan nem erzem neheznek, de ettol meg ja, rengeteg csak szexet kereso pasi van.
2017. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván azért ők találnak meg, mert őket hajtja a legjobban az ösztönük. A többiek is ott vannak, akik komoly kapcsolatot szeretnének, csak ők nem fognak egymás után sorban a színed elé járulni. Ezért velük sokkal kisebb eséllyel találkozol. Optikai csalódás.
2017. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Te is biztos az Isten véreres halál f**zán bujkálsz mert hogy nagyítóval keresve se él a közelemben ilyen nő az is biztos. Hohó de még mennyire rá is írtam akár itt gyakorin, még válaszra se méltattatok. Innentől kezdve ha már egy kérdésed alapján is elkezdenek neked udvarolni, ne merd azt mondani hogy nehéz pasizni. :) 20/F
2017. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
3:Talán a stílusodon kellene elgondolkoznod, melyet már az írásod is szépen tükröz.
2017. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es! Örülök neki hogy te ennyiből megállapítod, milyen ember vagyok. Bocs de már eléggé tépi a csőröm hogy alapvetően szép lányok hisztiznek hogy nincs rendes pasi, és ha egy rendes pasi megkeresi őket, próbál kapcsolatot létesíteni, jön a pofonvágás meg a tücsök ciripelés válasz helyett. Na ez hogy van?
2017. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb pasi épp azért akar csak szexet mert nem akar belekényszeríteni egy komoly kapcsolatba, hogy utána tönkre tegye a vadászösztöne.

Nem lehetetlen kapcsolatot kialakítani velük persze (megsúgom, a pasik elsősorban szex után döntik el, hogy akarnak többet veled vagy sem, a többi addig csak rizsa, hogy lehúzzák rólad a bugyit) szóval simán beléd is szerethet, de ez egy elég komoly sarkalatos pont lehet később a kapcsolatban.


Szóval azt mondom, hogy nem feltétlenül igaz egy férfi szájából a "csak szexet akarok" szöveg mint ahogy a "csak komoly kapcsolat érdekel" sem. Az első típust is el tudod bűvölni úgy, hogy mással ne akarja csinálni és a második típus is simán otthagyhat egy éjszaka után merthogy nem érzi a kémiát.

"De akik komolyat akarnak abból nagyon kevés van és általábam ők mindig szerelmesek egy számukra elérhetetlen nőbe" - Ennek a mondatodnak pedig semmi értelme valójában. A nőkhöz hasonlóan egy idealizált álomképet kergetnek és egyáltalán nem jelenti, hogy csak komolyat akarnának.

2017. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanezt látom.:/ Nekem pont tegnap telt be az amúgy is színültig telt pohár, mikor kiderült, hogy a számomra egyetlen valamirevaló páros a környezetemben azért ment szét, mert a srác benyögte 2 év után, hogy ő élni akar. Ergo kúrni.


Ami azt illeti, sok lány is így van ezzel, és érdekes, hogy nem is feltétlenül a külcsín okozza. Legfeljebb aki kevésbé vonzó, annak kevesebb a kínálkozó lehetőség, de a mentalitás nem változik. Én meg nem tartom magam csúnya nőnek, mások sem, és soha nem gondoltam ilyesmire, hogy nem akarok komoly kapcsolatot. Valakivel vagy úgy alakul, vagy nem, az, hogy kifejezetten kúrópajtit keressek, számomra értelmezhetetlen és nevetséges, pont, ahogy az, hogy valaki "élni akar" és ehhez feltétlenül több p!na/fsz kell az életébe.


Ironikus módon pont ezt választottam szakdolgozat témának.:D Mármint, hogy hogyan, és miként alakul ki fiatal felnőttkorra az, hogy valaki ilyenben gondolkodik csak és kizárólag. És nem hiszem, hogy a társadalmi elvárások fellazulása, vagy evolúciós okok az elsődlegesek, hanem (bocsánat) valami hihetetlenül elbäszott neveltetés vagy szocializálódás, mert ilyen nincs, hogy folyamatosan ez megy, és úgy csaponganak, meg érzelmileg annyira labilisak a lekötözhetetlenség mellé (ha megfigyelitek), hogy ijesztő. És beteges.

2017. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En mar nem is akarok komoly parkapcsolatot(foleg nem a 20-on eves korosztalytol), inkabb lemondtam rola. :D

Nehez, de igy legalabb nem csalodok tobbet, az igenyeim meg ki vannak elegitve.

2017. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, én kb. 16-tól 28 éves koromig csak komoly kapcsolatban gondolkodtam. De a tapasztalataim alapján azok, akikkel összejöttem - ami nem feltétlenül reprezentatív a nők egészére nézve, de nekem velük sikerült összejönnöm - egyszerűen nem érdemelték meg azt az erőfeszítést, amit tettem értük. Úgyhogy 28 éves korom körül elegem lett ebből és azóta nem veszem komolyan sem nőket, sem a párkeresést. Tehát könnyű azt a klisét hajtogatni, hogy "csomó pasi a 20-as éveiben szexet akar", de ez egyrészt a csajok jelentős részére is igaz, másrészt az okok személyenként eltérőek. Remélem, ez nem túl bonyolult válasz.
2017. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig a férfiak többsége párkapcsolat centrikus:)

Mondjuk az sem mindegy, hogy hol ismerkedsz (pl. szórakozóhelyen ritkábban születnek párkapcsolatok).

2017. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!