Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy aki nem nagy darab férfias pali, annak sosem lehet csinos (nem keverni az arccal! ) és klasszikus értelemben vett dögös csajja?

Figyelt kérdés

Állítólag helyes vagyok (több csaj is mondta már) és próbálok az élet minden területén is igényes maradni (kommunikáció, viselkedés, öltözködés stb.), de vannak olyan korlátok amelyeken képtelen vagyok változtatni. Ez alatt a tipikus aktakukac keskeny vállakra, alacsony magasságra és "filigrán" csontozatra gondolok. Sajnos nem vagyok egy férfias álomkan és mindig úgy érzem, hogy a fejemet és a testemet totál összekeverték. Egy 180-185-ös, férfias alkattal (nem kell izom azt majd magam építeném fel) nagyképűség nélkül mondom, hogy szerintem 8-9/10-es pasi lennék. Jelenleg is kondizok, de amikor olyan adottságaid vannak, hogy a válltáska lecsúszik a válladról, mert olyan rövid a kulcscsontod vagy a 39-es lábaddal olyan a mozgásod, mint egy óvodásnak esetleg ránézel a kézfejedre és látod milyen vékony, nőies (amire természetesen nem lehet gyúrni), akkor kicsit elgondolkozol, hogy tényleg nem cseszett ki-e veled az élet. Utóbbi testrészemre egy példa kép formájában: [link]

Ezzel szemben azt látom, hogy az igazi klasszikus csajok - akiknek fitneszes formás popsija, telt bögyös keblei és fogni valóan szexis idomai vannak - mindig egy nagy gladiátorral, de legalábbis egy fitt/sportos magas pasival járnak. Komolyan kérdezem, hogy a nőkbe ilyen szinten bele van kódolva a férfiasság iránti vonzalom és náluk ennyire háttérbe szorul az arc jelentősége? Azért a másik nemnél nem éppen így van. Bár manapság úgy látom minden a szexről szól ezért a "zacskópozitív" csajok is már topnak számítanak. Na erre válaszoljatok valami okosat! Kíváncsi lennék a normális véleményekre. Egy kor/nem kettőst is ha lehet pls írjatok. Köszi.



2017. szept. 15. 11:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy sosem voltál kövér...
2017. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Értem, hogy mire gondolsz. Bár szerintem a kezed-már ha ez hozzád tartozik-kicsit sem nőies. Igazából nekem szimpatikus volt a kérdés addig a pontig amíg el nem kezdted ecsetelni a női etalont. Oké, hogy a férfiak prioritási listáján a top3-ban benne van a külső de nekem úgy tünt, hogy ezen kívül úgy nagyon nincs semmi.

Meg aztán sokszor a férfiak eltúlozzák ezt a lányos külsőt ezért nehéz erre így bármit mondani.

Másrészt meg említed, hogy az ilyen fitness csajok mind hegyomlásokkal vannak. Egyrészt nyilvan a konditeremben velük kontaktálnak. Másrészt-és most mindenki megkövezhet-nekem az a véleményem, hogy aki túl sok súlyt fektet a kinézetre az egy sekélyes ember. Zsák a foltját eset.

Tévedés ne essék nem vagyok sem kövér sem csúnya. Nyilván nem fogok a jövő havi Fitness magazín címlapján virítani mert nem fektetek rá akkora hangsúlyt. Szabadidőm nagy részét olvasással, barátokkal, filmekkel töltöm. Amikor meglátok egy hegyomlást bennem semmit nem mozgat meg mert valószínüsítem-tisztelet a kivételnek-, hogy neki más dolgok fontosak nem az elméje művelése nincs bennünk közös.

Ezért állok sokszor értetlenül amikor olyan kérdést olvasok amiből tisztán látszik, hogy a kérdés feltevője egy művelt, intelligens ember és azon mérgelődik, hogy nem érdekli azokat a nőket akik láthatóan a fodrász-fitness-körmös szentháromságban élik az életüket. Nyilván nem lesz ennek hosszútávú gyümölcse mert alapvetően mások. Persze női oldalon is vannak kivételek de pont azért nevezzük a kivételt kivételnek mert ritka.

2017. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Igen, törvényszerű. A PTK 8. paragrafusában találod az erre vonatkozó jogszabályokat.

22/L

2017. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Általában a hasonló a hasonlóval jön ki igazán jól. Hát te sem a laposmellű lapospopsijű vagy német NDK úszónő alkatú nőkért picsogsz most, úgy, ahogy rengeteg más nem klasszikusan férfias testalkatú sorstársad... igen, sok férfi és sok nő van, aki ennyire a klasszikusan férfias/nőies külsőre bukik.


Azt meg hagyjuk, hogy a férfiaknak nem annyira fontos a nőiesség, mert ez egy kamu. Vagy hát egyéjszakás dugásra lehet, de az meg a nők nagy részének nem pálya, szóval a fejükre kenhetik. Komoly kapcsolatra meg kb. a 130 centivel 150 kilós, gnóm arcú pasiknak is kilométeres elvártáslistájuk van belsőre, külsőre is.

2017. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

#4


Ahogy a lóarcú, kapafogú, 1920-as években divatos szemüveggel rendelkező Molyos Margit könyvtárosnők elvárásai is szintén.

2017. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5. Mondtam azt, hogy nem? Csak arra regáltam, hogy "gyájjjj, hát a pasiknál nem így vaaaaaan". Hogy ez kamu.
2017. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Gyökérállat... Én már láttam és ismerek magyar jácint bíbert akinek fullos csaja van pedig szerintem 50kg alatt volt es kb 160 centi. Én a saját példámat hozván neked elárulom, hogy max a magasság hátrány bár szerintem ha 170 fölött vagy az még jó, férfias magabiztos viselkedéssel és normális személyiséggel bármilyen csajod lehet (ha helyes is vagy főleg). Viszont a testalkat! Én kb 10 éves koromtól versenyeztem 20 éves koromig nagyjából és mindig mondták hogy nahát milyen szerencsés alkat vagyok mert egy fejjel magasabban mint a többi srác a súlycsoportomba és mégis tök jól elvagyok ezen a súlyon minden gond nélkül. Emlékszem 18 évesen valami 55kg voltam és 175 centi. És a vicc az, hogy nem is néztem ki vékonynak annyira kb mindenki 65-70kgra saccolt, pedig nagyon nem. Aztán mikor leszállkásítottam először (mert nem voltam am annyira szikár még így sem) és szembesültem vele, hogy 51kg vagyok 20 évesen nagyon kiakadtam :D Akkor már csak néha edzegettem de mondták hogy jaj nem para te ilyen alkat vagy. Hát ennek már olyan 5 éve de akkor megfogadtam, hogy mivel ugyse leszek már profi tökmindegy a súlyom és én is férfias testalkatot akarok. Most vagyok 83kg 180 centihez és nagyon szuperül érzem magam, ég és föld a különbség abban ahogy mondjuk a nők rámnéznek és bánnak velem bár régen sem volt bajom de a "helyes kis srác" (otthonra nem kéne magyarul) jelző sose tetszett. És nem lettem golyó alkat sem pedig féltem tőle, hogy ez nekem már sok lesz de szerencsére megmaradt a keskeny derekam is, most nagyon elégedett vagyok magammal, szinte mindenki szerint tökéletes fizikumom van. Szóval ha nekem sikerült neked is fog. Mondjuk én 4 évig minden nap majdnem főztem magamnak és keményen edzettem, de tényleg nagyon lentről indultam. A kezem nekem már alapból férfiasabb volt nyilván a sport miatt de ha te is elkezdessz edzeni hidd el az is megvastagodik. Igen a kézfejed és az ujjaid is. Ja és a testépítés (vagy gyúrás mert azért ne túlozzunk) a világ legkönnyebb sportja, nincs meccs hanem csak edzés kell ennél jobb? :) És ezzel érheted el a legkönnyebben az áhított fizikumot. Nem lehetetlen semmi de gondolom te lusta leszel belekezdeni. Még annyit hogy más sportot is beiktatnék (mivel te szerintem sosem sportoltal komolyabban) ami jó hatással van a fizikumodra pl úszás esetleg funkcionális edzés ezekkel fizikailag jobban formába tudod hozni magad nem csak a külsőn csiszolsz velük. Bocs ha hosszú lett de hátha segítettem valamit. Sosem értettem akik vékonyak vagy dagadtak és ez nem tetszik nekik miért nem kezdenek el dolgozni rajta hiszen olyan egyszerű. Fizikailag sokkal könnyebb változni mint mentálisan. De az előbbiből következik az utóbbi :) (hiszen a legfontosabb mindig az önbizalom :)) Sok sikert hátha...
2017. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Addig voltál szimpatikus, amíg a bögyös- fenekes dolgot el nem kezdted kielemezni. Te is ugyanolyan felszínes vagy.
2017. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#4: Állj! Nem azt írtam, hogy nem fontos a férfiaknak a nőiesség. Persze, hogy fontos. Arra akartam kilyukadni, hogy összességében a pasik (persze vannak kivételek) két ugyanolyan széparcú nőhöz ugyanúgy vonzódnak függetlenül attól, hogy 160 magas gazellatestű elől deszka hátul léc kaliberű, vagy egy 170 magas érzéki bikinialakú, mély dekoltázzsal és szexis feszes fitneszes popsival megáldott dögös amazonról van szó. Ezzel szemben szerintem egy olyan csaj sincs a világon, aki akár csak ugyanúgy vonzódna egy jóképű, de alacsony, kisfiús alkatú pasihoz, mint egy ugyanolyan jóképű, de nagy, magas, férfias őserő jellegű férfihoz. Szóval két nem testalkattal kapcsolatos ízlésvilága abszolút különbözik. Hiába hangsúlyozzák a szép pofi és tuti frizura jelentőségét, manapság is a gladiátoroknak és kondis tankoknak áll a világ.
2017. szept. 15. 12:10
 10/26 A kérdező kommentje:

#7: "...180 centihez és nagyon szuperül érzem magam"


Ne haragudj és biztosan kifogásnak fogjátok bélyegezni, de innentől kezdve irreleváns a válaszod (természetesen azért felpontoztalak, mert minden kommentet köszönök). Ha én a 170 centimmel lennék 83 kiló, akkor ugyanúgy kapnék, hideget-meleget a csajoktól. Hidd el, van ilyen ismerősöm. Kis köpcös, végső elkeseredettségében kipattintotta magát és annyit ért el vele, hogy mostmár nem nyikhaj kisfiúnak, hanem mélynövésű komplexusos izomjaninak bélyegezik. Nem egyszer szembesült is ezzel a véleménnyel.

2017. szept. 15. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!