Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetném meg a lányt egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy kollégiumban lakunk és váltottam vele egy pár szót mert segítenem kellett neki. Nagyon szimpatikusnak találom és szeretném jobban megismerni,de ilyen véletlen összefutásra nem igazán van esély.

Kicsit új nekem ez a helyzet,mert eddig inkább baráti társaságban ismerkedtem.

Ilyen helyzetben ti mit tennétek? Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?

24/F

22/L



2017. szept. 15. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg, és hívd el randira. Ne várd a csodát. És ne izgulj.
2017. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem randival indítanék, mert akkor rögtön, első ránézésre döntéshelyzetbe kényszerül, pedig alig tud rólad valamit. És ilyen helyzetben sokan menekülnek. Én megpróbálnék előbb legalább egy minimális közös alapot megteremteni, ismerősökön, tanuláson, hobbin vagy hasonlón keresztül, de persze vigyázva arra, hogy a dolog előre mozduljon, ne maradjon meg barátkozásnak.
2017. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
így van, el kell hívnod!
2017. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A randival történő indítás szerintem is sok lenne. Amit a második válaszoló írt az tetszene,csak az a gond hogy tényleg semmi közös nincs. Sem tanulás terén mert teljesen más szakon vagyunk,sem közös ismerősök terén mert azok se nagyon vannak.
2017. szept. 15. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-esnél a pont. A körülményeket pedig csak te ismered, neked kell megoldást találni, hogy a közelébe férkőzz.
2017. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem kezdésnek jelöld be fb-on màst ugy sem tudsz tenni .
2017. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figy ismered a Jobaratokat? Ott Joey nagyon hulye agyilag zokni de megis mindig becsajozik, kiderult hogyha nokrol van szo vag az esze mint a borotva. Neked is ezt kell tenned kiatalalnod hogy ferkozz a kozelebe! Menni fog!
2017. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legyél laza, ne lássa hogy megőrülsz érte.

Ha elhívod randira, lehet megijed, lehet nem akar gyorsan dönteni.

Hívd el egy kávéra/teára. A lényeg ugyan az, csak nem hangzik úgy, mint ha el akarnád venni feleségül. :D

2017. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi, intézd el úgy hogy összefussatok! Ugyan az a kolesz nem egy másik város. ;)
2017. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!