Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vonzó és gyakori...

Mennyire vonzó és gyakori tulajdonság az ha egy gyönyörű, intelligens, okos, sportos, vonzó nőnek van tartása?

Figyelt kérdés
Mennyire vonzó az a tulajdonság egy ilyen nőben, ha nem adja magát oda akárkinek? itt nem arról van szó hogy fölöslegesen húzná az agyát a pasiknak, hanem hogy nem fog lefeküdni akármilyen jól nézzen is ki a férfi ha annak csak szexre kell. Van tartás a nőben, és becsüli magát annyira hogy nem engedi hogy egy pasi szexuális tárgyként kezeli. Hanem csak is akkor létesít intim kapcsolatot, ha ott érzelem is van, nem csak testiség.

2017. szept. 17. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőm/feleségem, akkor nagyon vonzó tulajdonság. Ha nem az enyém, akkor rettenetes tulajdonság.
2017. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Egy nő nem szeretheti a szexet és kezelheti a pasit ugyanúgy szexuális tárgyként?
2017. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Semennyire nem vonzó mert hülyeségeket beszél.

Szexkapcsolatnál, sőt egyéjszakás kapcsolatnál is ugyanúgy lehet érzelem és szenvedély, csupán elköteleződés nincs.


Annyira unalmas már egy a berögződött gyakoris baromság, hogy ha egy férfi csak szexet akar akkor ott semmi más nincs az égedta világon csak, hogy kikapcsol a férfi agya, a nőt nem nézi szarba sem csak egy járkáló vaginának akit mint valami eszközt felhúz párszor majd dobja el a kukába.


Annyira túl van drámázva, hogy hihetetlen. Lassan már úgy lesz fogalmazva, hogy érzéketlen, disznó férfiak megrontják és megerőszakolják az ártatlan, naiv lányainkat akik csak szerelemre vágynak. Baromság.

2017. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Érzelmileg egészséges nő nem tud tisztán élvezetből sexelni, nem is sexel, szeretkezik az ám a gyönyör ;)
2017. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Felőlem... csak közölje ezt minél hamarabb, és minél egyértelműbben, mert a "nem olyan" lányokról szokott kiderülni leggyakrabban, hogy nagyon is "olyanok"! :)
2017. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszabb ***** válasza:
21%

"Érzelmileg egészséges nő..."


Van ilyen?

2017. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4: ez sajat baromsag vagy olvastad valahol?
2017. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ritka de létezhet.
2017. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de úgy csinálsz mintha te találtad volna fel a spanyol viaszt.

Okos már nem lehetsz, ha ezt itt kérdezed meg és azt képzeled, hogy ez olyan hű de nagy dolog, hogy egy nőnek van tartása.

Kicsikém, képzeld, nekem is van, és még sok száz meg száz másik nőnek is.

Szóval, ez inkább alap tulajdonság.

2017. szept. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy jó nagy zavar van a fejében. Sok gyávasággal és megfelelés kényszerrel.
2017. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Szerintetek miért nem mondjuk olyan gyakran egy emberre hogy szép, gyönyörű?

Egy ,,kutató" munka szerűséget szeretnék készíteni és ehhez kéne a segítségetek. Szerintem sokszor inkább tárgyakra, helyszínekre, állatokra...stb használjuk ezt a jelzőt. De az emberekre miért nem? Miért használjuk ritkán?

Hölgyek, mennyire jó vagy rossz tulajdonság egy férfiban az öntörvényűség?

Makacs, ha elgondol valamit, akkor azt tűzön-vizen keresztülviszi, a saját szabályai szerint él, nem ismer kompromisszumot. A tüzet, a szenvedélyt mindig ott látni a szemében. Külső tekintetében gyakran a túlzott mennyiségű tetoválásról ismerszenek meg. Azt veszem...

Honnan lehet azt megtudni, hogy egy lány jó eséllyel a belső értékeimet nézi, és nem a külsőm vagy a vagyonom?

Olvasok sok olyat, hogy a lányok írják hogy a belső ami számít és ha nem kiugróan csúnya vagy igénytelen egy pasi akkor akkor is adnak neki egy esélyt ha amúgy nem kőgazdag, kigyúrt vagy Brad Pitt. Én elhiszem hogy vannak ilyen lányok, de nem igazán találkozni velük....

Ha egy nő kimondja, hogy "jó/szép/csinos nő vagyok", akkor már egyből rásütik, hogy beképzelt?

Ez már beképzeltségnek számít, vagy csak egy egészséges önkép? Mit gondoltok erről? Előny, ha ezeket az előnyös dolgokat tudja magáról egy nő és ennek hangot is ad, vagy inkább ne hangoztassa, mert úgy egy szerényebb, szimpatikusabb nő benyomását kelti?

Miért látom azt, hogy minden magyar csaj ugyanolyan r***dt gyönyörű (és megszólalásig hasonlít)?

1-2 hónapja hosszú keresgélés után végre rátaláltam a fb-n arra a csajra, akit számtalanszor láttam már a buszon. Gondoltam én. Annyira belezsongtam, hogy hetente figyelgettem mi újat posztol ki az oldalán (elég aktív volt). Aztán jött a pofára esés. Minap megint...

Ti lányok hogy meritek, hitetni azt a férfiakkal hogy a külső nem sokat számít egy kapcsolat kialakulásakor?

Ti is azt nézitek meg először hogy a pasi jóképű vagy gazdag. Egy ronda, és/vagy csóró sráccal egyáltalán szóban állnátok, ha belsőleg értékes tulajdonságokkal rendelkezik?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!