Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nô harmónikus akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nô harmónikus akkor kell nektek, ha pedig épp nem olyan harmónikus fázisában van akkor nem annyira kell?

Figyelt kérdés
Ez érdekes, hogyha az ember nincs annyira kiegyensulyozott periódusában akkor nem koslatnak utána a férfiak.Ettôl az ember még lejjebb süllyedhet.Persze ha happyfeeling van akkor jo..mért van ez?így egyszerûbb nektek
2017. szept. 20. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:
de igen, akk is kell ha nem harmonikus, csak olyankor kétes a közeledés eredménye igy inkább hanyagolják a dolgot
2017. szept. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont most ìrtam egy másik kérdésre . A vonzóság belűlről fakad a pozitìv kisugárzás vonzóvá tesz.Bàr én ellenpélda vagyok, sok lányt kihúztam a trutyiból elsőnek apukaja halálának deldolgozását asszisztáltam végig gyásszal én is elmúltam, másik egy szürke senki volt, mutatram neki milyen az élet kiràndúltunk buliztunk éttermekbe... vittem dobbantott. És még sorolhatnám!
2017. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!