Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris2399 kérdése:

Mennyi esélye van egy 40-es elvált gyerekeit egyedül nevelő férfinak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
"Életem szerelme" (addig azt hittem) két éve közölte velem, hogy már nem szerelmes és vállni akar. Próbálkoztam, hátha sikerül összetartani a családot, de Ő határozott, s én elfogadtam a döntését s elengedtem. Azóta már elváltunk, (nem volt egyszerű) a két nagyobbik fiúnk velem maradt. Az eltelt idő közben próbáltam újra ismerkedni, de szinte mindenkitől már az elején azt kaptam, hogy nekem nem rájuk van szükségem. Amit én nem bírok megérteni!! Hogy tudhatja bárki is rajtam kívül, hogy mire is van szükségem?? Pedig én már annak is örülök, ha valakivel beszélgethetek... Tényleg ennyire nehéz találi valakit, vagy van még esélyem?
2017. szept. 20. 17:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez csak a férfin múlik szerintem, főleg abből a szempontból, hogy lelkileg mennyire tud szerelmes, valóban odaadó lenni az új hölgy felé. Nagyon sokszor éppen ez nincs meg, ezen kellene dolgozni, mert ez a legfontosabb. 28N
2017. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azzal nem is lenne gond. Viszont nem igazn jutok el odáig senkivel, hogy szerelmes lehessek. Az az igazság, hogy amikor elmondom, hogy elvált vagyok s egyedül nevelem a fiaimat, a végét is jelenti az ismerkedésnek. S én nem fogok hazudni senkinek, így az elején elmondom, hogy ez van...
2017. szept. 20. 17:54
 3/24 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés során ehhez még tedd azt is hozzá,hogy Te nagyon jól boldogulsz a fiúkkal,nem a nevelésükhöz keresel segítséget,hiányzik az életedből a szerelem,a társ.

A korodból ítélve gondolom a fiúk már kamaszok, megértem ha valakit ez visszariaszt az ismerkedésnél.


Idő kell ahhoz,hogy megismerjétek egymást, megismerkedjenek a gyerekekkel. Itt nagyon lassú léptekben lehet csak előre haladni.

2017. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a családi állapotod miatt ijednek meg? (elvált, 2 gyerek apukája vagy). Egy hajadon/gyerektelen nőnek azért nem kis kihívás ez. Soha nem ő lesz az első, hanem a gyerekek, esetleg ő szeretne gyereket a jövőben, de te már nem. Esetleg próbáld meg azt, hogy hasonló kategóriás (elvált gyerekes) nők közt keresgélsz. Vagy egy teszt erejéig tagadd le a gyerekeket és hogy elváltál, hátha kiderülne ebből valami. Én legalábbis kíváncsi lennék, milyen konklúziót lehetne ebből levonni.
2017. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem akarok hazudni senkinek semmiről. Így azt sem tartom helyesnek hogy csak a teszt kedvéért hazudjak.


Azt meg még senki nem kérdezte meg tőlem, hogy akarok-e még gyereket... :)

Ja, s mellékesen három fiam van. A kicsi az exemmel van :(

2017. szept. 20. 18:10
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, negyvenes elvált anyukaként azt mondom:neked még mindig több esélyed van, mint nekem. Bár én már nem is keresek senkit, jelenleg remekül elvagyok egyedül.


Ne add fel, fogalmazd meg hogy mit is akarsz pontosan, milyen kapcsolatot. Mik a terveid, vágyaid. Biztosan találsz olyat aki elfogad így is. Társkeresőn vagy fenn? Milyen típusú hölgyekre írsz rá?

2017. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Egy barátom tanácsára regisztráltam egy oldalon, de miután félévig az üzenetemet sem olvasta el senki, így hagytam az egészet... Hogy milyet? Csak egy olyan nőt akivel beszélgetni is lehet. Aki nem a főnököm lenni hanem a társam. Aki kedves, s elbűvöl a mosolya. Vagy nagyok az elvárásaim?
2017. szept. 20. 18:23
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az elvárásaid, de azoknak sem, akik gyermektelen férfit keresnek.
2017. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Egy nő azt akarja, hogy ő legyen az első és a legfontosabb személy az életedben.

Nálad a dobogóra sem fér fel, az inboxában pedig tucatnyi üzenet várja más pasiktól.

2017. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát ez az. A problémám az, hogy esélyt sem kapok senkitől. Mindenki eldönti, hogy nálam csak sokadik lehet stb... Pedig én nem a fiamimnak akarok anyát!!! Az ugynis van nekik. Olyan amilyen, de van! Viszont társam, az nincs... S inkább társra vágyom mint anya pótlóra. De esélyt sem kapok, hogy ezt bebizonyítsam.
2017. szept. 20. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!