Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem nemrég egy sráccal. Eleinte nagyon sokat beszélgettünk, aranyosnak tűnt, okosnak, normálisnak... Most is ilyen, de nagyon elkezdett kullancsként viselkedni. 30 üzenetet képes írni az agymenéseiről, és nem is reagáltam rá, de már küldi a következő adagot. Mondtam neki, hogy írjon normálisan, mert ez engem marhára zavar... Instán meg Facebookon ha van valami bejegyzésem, vagy csak jelzem egy eseménynél, hogy érdekel, odakommentel egy hangulatjelet, vagy valami apróbb (nem bántó megjegyzést), most meg random lefoglalt valami helyet egy előadásra (sosem találkoztunk amúgy), nekem meg magának. Senki sem kérte rá, csak elküldte üzenetben a foglalót. Nem értem, hogy minek csinálja ezt velem, ha amúgy semmi közünk még egymáshoz, és ha eleinte tetszett is volna, mostanra abszolút kiábrándultam belőle.


Tiltsam le? Vagy mit csináljak? Nem akarok bunkó lenni, de mikor rászóltam, úgy tűnt, mint aki megértette, elköszönt, aztán másnap folytatta ugyanott...


2017. szept. 20. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg mégegyszer, hatarozottan figyelmeztetni, hogy ha nem akad le erről, akkor megszakítod vele a kapcsolatot és ha akkor sem változtat, akkor tiltsd. Egyébként nem lehet, hogy az zavarja, hogy nem akarsz vele találkozni? Így nincs értelme csak neten ismerkedni
2017. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló egy sráccal :) Nagyon fontos, hogy élőben tudatosítsd benne azt, hogy nem csinálhat ilyeneket, mert téged nagyon zavar. Ha ezután is folytatja, ne reagálj vagy esetleg tiltsd :)
2017. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtős. 2 ilyen sráccal ismerkedtem én is régebben (persze nem egyszerre), és én is próbáltam úgy tálalni a dolgokat, hogy még véletlenül se bántsam meg őket. Amit ezután kaptam, felejthetetlen volt, és nem a szó pozitív értelmében. Akkor jöttem rá, hogy határozottan, keményen el kell küldeni ilyenkor a másikat, mert csak abból ért. (Persze csak ezt, aki ez a nyomulós típus, a normálisakkal te is legyél normális!)


21/L

2017. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell küldeni a francba. Ezek csak ebből értenek.
2017. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Végül tényleg tiltás lett.. :/
2017. szept. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!