Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Neked senki se tetszik" ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Neked senki se tetszik" ezt ti is megkaptátok már? Ilyenkor bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Igen.
2017. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, én inkább: "te mindenkire rámozdulsz?" kérdést szoktam kapni. Nem, csak aki bejön.

És, ha senki nem tetszik akkor feltehetően rossz bolygóra születtél vagy nem ehhez a fajhoz tarozol alapból. Az emberek többségével semmi baj nincs sem a férfiakkal sem a nőkkel. A legtöbb hibát a másik generálja bele mert csak azokat keresi, fürkészi, hogy ugyan mibe kössön bele.

2017. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bővebben? :D


Ha azért mondták ez, mert túl magasra tetted azt a bizonyos lécet, akkor lehet, van benne valami. Gondolkozz el rajta, milyen extra igényeid vannak, de amúgy nem kell erőltetni és ne foglalkozz olyanokkal, akiknek mindegy, hogy kivel vannak és csak az a fontos számukra hogy legyenek valakivel

2017. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:

1. Párszor már igen.


2. Nem tudom.

2017. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy partnernak egy olyan lánnyal kell összejönni, akit nem csak kedvelek, hanem szexuálisan is kívánom. Ezt a szöveget akkor kapom meg amikor éppen senki se tetszik. Azért kérdezem, hogy hiba bennem van e, mert nem tudom, hogy normális e az, hogy nem tudok minden második nőre rámozdulni csak legfeljebb minden hatodikra vagy hetedikre?

Az ilyen lécekkel nem foglalkozom én már ebből kinőttem.

2017. szept. 20. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
A közönség segítségét kérem... vagy inkább vegyünk el kettőt, akkor nem kell válaszolni.
2017. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden hatodik vagy hetedik nő azt jelenti, hogy a nők 15%-ka bejön. Akkor miért ne tetszene senki?
2017. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy lányismerősöm ilyen volt. Elég sokáig várt. 21 évesen jött össze az első barátjával, aki egy nagyon jó ember, már összeházasodtak, és nagyon boldogok. Gyerekük is van. Szóval megéri várni.
2017. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!