Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok/fiúk! Van itt köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/fiúk! Van itt köztetek olyan, akiben hozzám hasonlóan annyi férfiasság van, mint egy rózsaszín csillámpóniban?

Figyelt kérdés
Gondolom értitek a célzást. Tehát abszolút nem vagytok férfiasak és kis túlzással csak a rövid hajatok és nemi szervetek különböztet meg benneteket egy nőtől. Én ilyen vagyok. Egyedül a borosta emlékezteti az embereket arra, hogy elvileg XY gonoszómával rendelkezek. Amúgy alacsony és sovány vagyok gyenge fizikummal, nőies végtagokkal, labilis érzelmekkel, kicsi fejjel, lágy csontozattal és vonásokkal. Nem bírom az alkoholt (bár ez nem illik a sorban, mert a mai csajok többsége teli torokból képes vedelni a töményt), utálok és félek vezetni, irtózok a rivalizáló magatartástól illetve egyedül nem érzem magamat biztonságban ezért szeretek az otthon nyugodt légkörében pihenni. Csupa férfias jellemvonások, igaz? Arra lennék kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan pasi, aki hasonló cipőben jár. Ha igen, akkor írjátok le a korotokat, a testalkatotokat (magasság, súly) illetve azt, hogy szüzek vagytok-e vagy sem. Utóbbi esetben kíváncsi lennék, hogy az exetek hogyan viszonyult hozzátok. Hogy tudott egyáltalán vonzódni egy férfiatlan sráchoz?

2017. szept. 20. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van közöttük :D
2017. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló.

Kb. 175 cm és 55 kg.

Szűz vagyok.

Most épp ismerkedem egy lánnyal, de félek, hogy szar vége lesz.

2017. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
A csillámf_szláma az jobb, mint a csillámpóni?
2017. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:D
2017. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ez esküszöm mehetne egy Louie C.K. kabaréba...
2017. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem nézethetnél egy tesztoszteron szintet és ha alacsony,akkor külsőleg bevitt pótlás után élhetnél a normálishoz közelibb életet.
2017. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszabb ***** válasza:
46%

Őszintén szólva amíg lóf#sz arcszőrzetem sem volt, visszanézve a 10-15 évvel korábbi képeimet, úgy néztem ki, mint valami Backstreet Boys-os b#zeráns a magam 60-65 kilójával és 180 centijével.


Jelen pillanatban dús arcszőrzet, default komor tekintet, tar fej, a kitartó edzésnek köszönhetően felfelé szélesedő felsőtest, némi izomzat a hájbáj mellett 88-90 kilósan. Gondolkodom valami három négyzetméter nagyságú tetkón is, de azt majd valamikor később, úgy 3-4 év múlva.

2017. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De kedvellek kérdező! Jó ez a kérdés:)


/N.

2017. szept. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
semmi gond ezzel, ladyboy még lehetsz, panaszkodás még senkit nem tett férfivá :)
2017. szept. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!