Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha megszimatoljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megszimatoljátok, hogy egy pasi nyomul, és nem akarjátok/van barátotok, leszerelitek a pasit?

Figyelt kérdés

tehát észreveszitek, hogy valaki nyomul, de:

vagy van barátotok

vagy nem jön be az illető.


Hogy szerelitek le? Egyáltalán leszerelitek?


2017. szept. 20. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi mást csinálnék vele lol

Megmondom, h nekem ez nem.

2017. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Én addig hagyom, míg magától el nem hagy. Jelenleg is ezt csinálom, 11 éves a legidősebb gyerekünk.


Mi ez a kérdés?????? XD

2017. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj megkeresem a szerszámost
2017. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműsítem, hogy roppant elfoglalt életem van...persze ez normál esetben sosem akadály, mert minden itt töltött időt rászánnám.

Ha van barátom, az általában egyértelmű, ha nem egyértelmű, idejében utalok rá, ha nem mer rákérdezni, például ha megkérdezi "mit csinátál ma", azt mondom "barátommal voltam"...

Ha nincs barátom oknélkül nem szerelek, szépen elmagyarázom, miért vagyok roppant elfoglalt.

Ha van barátom még jó hogy leszerelem.

2017. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérem, hogy fejezze be a nyomulást, mert van párom ennyi. Ha ezek után túráztatja magát, levegőnek nézem.
2017. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem olyan még nem volt, hogy nyomultak volna. olyan volt, hogy éreztem hogy tetszem egy fiúnak. ilyenkor próbálom beleszőni a barátomat a beszélgetésbe úgy, hogy ne gondolja hogy beképzelt vagyok, ha mégis félreértelmeztem valamit, de ne is reménykedjen feleslegesen.

ilyenkor van aki továbbra is szeretne barátkozni, és akkor beszélgetünk, nyomulás nélkül, van aki meg lekopik magától, mert csak barátnak nem kellek.

2017. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is amint tudom, rögtön beleszövöm a mondandómba, hogy van barátom. Olykor tovább megyek azzal, hogy azt is elmondom, hogy akivel együtt élek, több éve..Ez általában hatni szokott, erre azonnal visszavesz a másik.
2017. szept. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha azt látjátok, hogy a pasi barátkozni akar és nem kapcsolatot vagy szexet? Ráadásul a pasi még szimpatikus is?
2017. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki pattint le, nem biztos, hogy olyan jó az a kapcsolat, vagy nem x 100 km-re laknak egymástól. Olyan is van, hogy maga a csaj kezd közeledni, én is jártam már így, a csaj kezdte keresni a társaságomat, picit talán flörtölt is, szóval ha azt érzed, hogy nem vagy teljesen közömbös valakinek, és/vagy a csaj bizonytalan a kapcsolatában, akkor finoman közeledhetsz hozzá, legfeljebb elutasít.
2017. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván lepattintom. :D akkor is ha bejön és akkor is, ha nem. Általában kedvesen elmondom, hogy van párom. Ez be szokott válni.
2017. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!