Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a férfiaknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak csak a kiegyensúlyozott harmónikus nôk tetszenek?

Figyelt kérdés

Fiú barátaim is sokszor kifejtették, hogy a kevésbé harmónikus nô nem kell nekik annyira és én is ezt tapasztaltam.

Igyekszem magamat kiegyensúlyozni amennyire tudom, járok sportolni, programokra társaságba.

De ha sokáig egyedül vagyok, akkor nem mindig tudom magamat motiválni, ez egy ördögi kör kb..sok erô kell hozzá.

Múltkori ismerkedésemnél meg már az volt a baj, hogy egyáltalán nem mutattam a gyengeségeimet a férfi felé pont emiatt. Nagyon tartottam magamat, hogy ne legyek neki teher, így viszont kevésbé megközelíthetô az ember. Szóval akkor semmi se jó..


2017. szept. 20. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem igaz
2017. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a férfiak alatt az összes férfit érted, beleértve engem is, akkor nem igaz.
2017. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha úgy érzem,"coming outolok",ha nem,nem,nem kell erőltetni.Inkább őszinte vagyok az elejétől kezdve és megtudom,el tudna-e viselni igazán,vagy nem.

Aki csak akkor szeret,ha jó formában vagyok,vegyen guminőt,legalább a hülye elvárásaival nem traktál senkit,sőt,még kávéra se kell meghívni vagy mozira.

2017. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"harmónikus" :D ez jó... "magamat", ez a lejobb.
2017. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem igen, és szerintem a többségnek is.
2017. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És miért?
2017. szept. 21. 01:13
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne akarj azért megváltozni, hogy másoknak tetsszél. Legyél olyan, amilyen vagy. Ha így találsz valakit, akkor ő tényleg az az ember, aki szeretni fog. Ha viszont álarcot kell húznod, hogy szeressenek, annak nincs semmi értelme. Az én szememben az nem is kapcsolat. A kapcsolat ott kezdődik, ha a másik elfogad minden hibámmal és gyengeségemmel együtt.
2017. szept. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Annyiban segíthet, hogy aki kiegyensúlyozott, ahogy írtad, sportol, csinál vmit, ott nagyobb az esély a közös hobbi/tevékenység kialakulására. Én mondjuk a tüzesebb nőket szeretem.

2017. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek, sokan nem is ismerik eléggé ezeket a tulajdonságokat ahhoz, hogy figyelembe vegyék.


Nekem a kiegyensúlyozottság az egyik legvonzóbb tulajdonság. Megvetem a szeszélyességet, kiszámíthatatlanságot.


A kiegyensúlyozottság nem azt jelenti, hogy nem mutatod ki a gyengeségeidet, nem szükséges ezt csinálnod. A kiegyensúlyozottság érzelmi stabilitást jelent, azt, hogy képes vagy megfelelő módon kezelni a jót-rosszat, gyakorolsz némi (ön)kritikát és elég jól ismered saját magad ahhoz, hogy kordában tudd tartani az érzelmeidet, ha kell.

2017. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

*harmonikus


Nyilván mindenki mentálisan kiegyensúlyozott párt keres maga mellé. Ami érthető, csak manapság egyre nehezebb.

2017. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!