Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

6 év korkülömbség a nő javára szerintetek is sok?

Nem vagyok abban a helyzetben, hogy nagyon válogassak a nők között, de most találtam valakit, akivel tudom, hogy közös a vonzalom, a gond az, hogy a csaj 6 évvel idősebb. Én vagyok 21, ő pedig 27. Bár bem tűnik annyinak, de akkoris, ez engem valahogy eltántorít tőle, bérmennyire is vonz a személyisége. Ez nektek is sok lenne? Most nem szexre gondolok, nem vagyok az a fajta aki csak abban gondolkodik, hanem párkapcsolat szempontjából. Án úgy vagyok, hogy tőlem max 2 év még ami úgy ok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kor, korkülönbség, , idősebb

09-21 10:23  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3
Ha NEKED sok, akkor teljesen mindegy, MÁSOKNAK mi a véleménye!

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/30Időpont 09-21 10:25 Privát üzenet
És gyerekeket akarsz még az életben, családot?

Mert azt nem akkor kéne elkezdeni, amikor a nő már bőven benne van a harmincas éveiben.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/30Időpont 09-21 10:31 Privát üzenet
Figyelj, ha értelem szint azonos, miért ne? Úgy is szakítani fogtok, és nyílván problémái vannak, egy ideig jó lesz.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/30Időpont 09-21 10:40 Privát üzenet
Nekem nem lenne sok,de nem rólam van szó,hanem rólad.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/30Időpont 09-21 10:48 Privát üzenet
Egyértelműen sok. Ez a nő mindjárt 30. Most komolyan mit akarsz tőle, a szexen kívül?

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/30Időpont 09-21 10:51 Privát üzenet
Szerintem nem vészes, más lenne a helyzet mondjuk 4 évvel ezelőtt, amikor te még csak gimis voltál, ő meg valószínűleg dolgozó, felnőtt ember... de már mindketten felnőttek vagytok.
Egyedül a gyermekvállalás/családalapítás kérdését tartom sarkalatos pontnak; ha mondjuk ő már szeretne gyereket, de te még nem (mindkettő érthető lenne), akkor veszett ügy. De ha ő még jópár évig nem akar, vagy te lassacskán (nyilván a megfelelő társsal) benne lennél - írtad is, hogy nem az a kalandot kereső fajta vagy -, akkor szerintem nincs probléma.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/30Időpont 09-21 10:55 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Csak személyiség számít.

Anyám 20 évvel idősebb, mint barátja.

Nekem is volt már nálam másfélszer idősebb párom.

Nő, vagy férfi javára, ugyanannyira mindegy, mint maga a kor.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/30Időpont 09-21 10:58 Privát üzenet
Nem a kor számít, ez csak belemagyarázás.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/30Időpont 09-21 11:03 Privát üzenet
7:

És anyukád hány éves volt amikor csinált téged és a férfi akivel csinált, ő hány éves volt akkor?

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/30Időpont 09-21 11:10 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Csak azt nem értem, hogy egy ilyen lúzer, nyafogó kis nyálgéppel, mint, hogy állt le egy 27 éves nő? És nem a korod miatt gondolom.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/30Időpont 09-21 11:11 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
18-20 éves fiúk! Mennyire zavar titeket, ha a lány idősebb nálatok 2-3 évvel? Hány év korkülönbséget fogadnátok el a lány javára?
Tényleg igaz, hogy 15-16 év korkülönbség lenne az optimális egy kapcsolatban, a férfi javára?
Miért számít a korkülömbség?
25 éves nő és egy férfi esetében szerintetek mi a maximum korkülönbség a férfi javára, ami még működőképes? 10-15 év?
16-22 a fiu javára nagy korkülömbség?
Szerintetek sok 10év korkülömbség a nő javára?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu